2733
2739
عنوان

کیا تابحال تو بورس سود کردن؟ بیاین ببینم چقد سود کردیم 🙏😁

| مشاهده متن کامل بحث + 128400 بازدید | 1628 پست

ماه پیش بلکچین ( مثل بیت کویین هستش یه سهام خارجی که از طریق رباط ها اداره میشه)دلار خریدم ۲۰۰۰تا الان ۱۴۰ دلار سود کردم که به حسابم ریختن ولی هنوز چنج نکردم بعلاوه این که دلارهای سپرده ام هم گرون شدن 

فقط بدیش این که تا دو سال دلارام قفله یعنی نمیتونم برداشت کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما فکر کنم خیلی واردی میگی چه سهام هایی خوبه که اینقدر سود میده؟

راستش من خودم ندارم بابام داره تو این مدت تا حدودی در جریان بودم 

چیزی که من فهمیدم اینه که سهام بنیادی خوبه مثلا وغدیر شپنا شگویا خودرو اینا خیلی خوبن 

۱ماه پیش ۲۰ میلیون داشت میخواست شگویا بخره نشد الان قیمتش بیشتر از ۳ برابر شده 😐😐😐

بین اینا ضرر هم هست ولی خب بعد جبران میکنه 

تو کانال خونده بودم که لیدر شپناس یعنی مثلا شپنا صعودی باشه کل بورس صعودیه اگه نزولی باشه کل بورس نزولیه

در کنارش گرچه خیلی کمه ولی بد نیست عرضه اولیه هارو میخره

البته بگم الان سهامای این جوری تا خرخره  صف داره و نمیشه خرید

من ۱تومن سهام خریده بودم ۶۰۰ تومن سود کرده بود اونجور که تو پرتفوم زده بود.بعد من اومدم سیو سود کردم ینی سود کل رو تقسیم بر قیمت اون روز سهام کردم که شد ۱۱۶ تا سهم.اون ۱۱۶ تا رو فروختم زد که ۲۷۰ تومن سود کردم.بعد ۶۸۰تومن اومد تو قسمت مانده داراییم.خب الان چی شد؟اون ۶۸۰ تومن با اون سود ۲۷۰ تومن با هم شد؟یا نه ۲۷۰ تومن سود جداست؟پس چرا به حسابم نیومد تو همون پرتفوم موند؟چه جوریاس؟ممنون میشم از وقتی که میزارین راهنماییم می کنید

من امروز سهام خریده بودم ولی الان تو لیست سهامم پاک شدن و از دارایی هامم به همون اندازه کم شده

کسی دلیلشو میدونه؟؟

𖤐⃟♥️••ʏᴏᴜ ʜᴏᴘᴇ ғᴏʀ ᴛʜᴇ sᴜɴʀɪsᴇ ᴇᴠᴇʀʏ ᴍᴏʀɴɪɴɢ|
2740
ببخشید ولی عرضه اولیه چه ربطی به سهام عدالت داره عزیزم!هر کدومشون دوتا مقوله جدا از هم هستند

من گفتم یه جا سر در نمیارم .از تو حرفاشون اینو متوجه شدم .اره انگار سهام عدالت سرجاشه ..

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
ینی هر پنج هفته ی میلیارد میاد روش؟ چه دقیق😁

باو دقیق نه😂😂😂

حدودی دارم میگم 

منظورم اینه با این رشد اون قدر مول دور از ذهن نیست 

احساس میکنم خدا بهمون نظر کرده تا خوابم نمیدیدم دیگه بتونیم خونه عوض کنیم 

دقیقا چند تا کوچه بالاتر ما خونه هاش خیلی قشنگه و گرون تر یه بار رد شدم گفتم تو دلم یعنی میشه بتونیم عوض کنیم بیایم اینجا 😥 ولی الان اونجا خیلی مسخرس از نظرم😂😂

تازه اگه بشه اینجا هم نفروشیم که عالی میشه

جدی؟  چطوری با سهام عدالت کار کنیم؟ تو اطلاعاتی داری؟

نه من سر در نمیارم فکر کردم با اونا گار کرده اشتباه گفتم .گفت سه تومن گذاشتم شش سود کردم ...ببخشید اطلاعات علط دادم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2706