2737
2739
عنوان

کیا تابحال تو بورس سود کردن؟ بیاین ببینم چقد سود کردیم 🙏😁

| مشاهده متن کامل بحث + 128400 بازدید | 1628 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به ماکه سیتابیشتراز ۲۰۰تانرسید یه جوری ملت ریختن خریدن 

حالا میگن قراره هفته بعد بازیه عرضه اولیه بیاد کسی نمیدونه حداقلش  چقده؟؟؟

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
2728
اول با سی تومن شروع کردم بعد با صد تومن ⁦☺️⁩ تو شیش ماه شد ۳۵۰ میلیون  

واووو  افرین😍😍

حرفه ای هستی؟ 

یا ازکسی سیگنال میگرفتی؟ 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2740
شصتا بکهنوج دار یکم  دست شوهرمه اون هر روز خرید می‌کنه از سهام هایی ک خالم میگه  دار دوم ...

مرسی عزیز🌹

اره صندوقارو ک حتما میخرم دارایکم دارم 😍

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
بابام از اول ماه تا الان با سهام عدالت خودشو مامانم 6 تومن سود کرده...اینو گفتم ک زخمیت کنم

سهام عدالت چ جور ميشه استفاده كرد من نميدونم

من خوشبختم😍بیاین همیشه به چیزای خوب فکر کنیم و جذبش کنیم
چیشده همه افتادن تو کار بورس؟

برا اینکه هر چقدم کار کنیم انقد در نمیاریم میذاریم تو بورس بیشتر شه به یه زخمی بزنیم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2706