2737
2739
عنوان

کیا تابحال تو بورس سود کردن؟ بیاین ببینم چقد سود کردیم 🙏😁

| مشاهده متن کامل بحث + 128400 بازدید | 1628 پست
یعنی چی افرایش سرمایه؟ مثلا منظورت اینه من که سیتا خریدم باز بیام از سیتا بخرم؟

اره

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
عرضه ها فقط سود هستند . صندوق عقیق هم خوبه من خریدم . مال آگاه هست . یک ماه پیش خریدم پنج و هشتصد ال ...

عرضه های خوب میگن خیلی خوبن. 

من زیاد از صندوق سر در نمیارم.... 

ممنون بابت کمکتون

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افزایش سرمایه یعنی پول بیشتر میدید؟

یعنی اینکه عرضه اولیه ک از قبل اومده و ی سری افراد فروختن تو میری میخریشون و به سرمایه ات اضافه میکنی. 

مثلا صبا مال سه ماه پیش بوده که داشتم اون هفته یک میلیون دیگه هم خریدم .

کاربر قدیمی هستم.   
2731
افزایش سرمایه یعنی پول بیشتر میدید؟

یعنی بعدا که خرید و فروش شد باز به سهم اضافه میکنه

یعنی اینکه عرضه اولیه ک از قبل اومده و ی سری افراد فروختن تو میری میخریشون و به سرمایه ات اضافه میکن ...

من عرضه اولیه سیتا روسفارش دادم و بهم۳۰۰تا رسید.

الان سیتا برا خرید هست باز ،ازش بخرم ؟

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2740
من عرضه اولیه سیتا روسفارش دادم و بهم۳۰۰تا رسید. الان سیتا برا خرید هست باز ،ازش بخرم ؟

باید تو سایت چک کنی . این ها تازه اومدن هنوز سودی ندادن عرضه های قدیمی ک سود دادن ممکنه باشه

کاربر قدیمی هستم.   
اره . دقیقا .

بله ممنون.

میگم چرا همه اون روز اول سرو دست شکوندن برا خرید سیتا و همش میگفتن به ما نرسیده،

خب مگه الانم نمیشه بخرنش اونا هم؟

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...