2733
2739
عنوان

بیبی چک عجیب😐+عکس

155 بازدید | 10 پست

بچه ها توضیحاتمو پست اول مینویسم و عکسو پست دوم ،طولش هم نمیدم نگران نباشید

من این ماه اولین اقدامم بود توروزای تخمک گذاریم مرتب رابطه داشتم الان۹روز مونده به موعدم بیبی چک زدم،میدونم زوده ولی عجله داشتم.

یه مسئله عجیب که شد اینه که یکی از خط ها صورتی شد یکیش سفید!

طوری سفید شد که از پس زمینه اش کاملا مشخصه،با گوشی که عکس گرفتم معلوم نبود برا همین مجبور شدم افکت بزارم روعکس😂

تا اون چیزی که من میبینم رو شمام ببنید، برا خوشگلیش نیس😂

این چجوریشه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

بزار

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی دیگه امتحان کن این خرابه

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
2728
خراب بوده احتمالا زود زدی بزار روز موعدت بزن

🤦🏻‍♀️عجله دارم😬

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم عجله دارم یدونه روز 22 زدم منفی بود

الان روز چندمتونه؟بعدش مثبت شد؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
نزدم دیگه هنوز 4 روز مونده ب موعد میترسم باز بزنم

خدا کنه هردومون حامله باشیم  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40