2737
2739
عنوان

خیانت از این واضح تر😭😭😭من امشب دق میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5579 بازدید | 230 پست
یه ادم بی مسیولیت زده با بی فکری و‌ بی خیالی زن و بچشو کشته یه بچه رو بی مادر کرده یه فامیلو عزادار ...

این اتفاق ممکنه برا هر کسی بیفته اینقدر سریع نگو بی مسولیت   من تو چنین تصادفی بودم که راننده خوابش برو ولی هیج وقت نسبت بی مسولیتی رو به اون راننده ندادم چون میدونم دست خودش نبوده      

نگفتم تا آخر عمر هیچکس ناراحت از زن بردنش نیست همه ناراحتیم چه زود😭دل همه خونه 😭😭هیچکس از عزا در ...

تو رو خدا برین اون بچه دوساله رو بیارید پیش خودتون ، اون نامرد اذیتش میکنه ، التماس میکنم به فکر بچه باشید ، بعدم به خاله ات بگو مهر دخترشو اجرا بذاره و دیه هم بگیره تا دفعه دیگه مردک عوضی این غلطا نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه یه بهونه ای دارن حالا ننه بزرگی کسی حتما هست که یه مدت نگهش داره ها.. حالا انگار زن دومه خیلی ...

بچه راه میرفت شبای اول فقط جیغ میزد میگفت مامان😭😭😭مامانم میگفت کربلا بود اونجا انقد همه جیغ میزدن با هر مامان گفتن این بچه😭عکس داداششو میدید با ذوق مگفت داداش😭😭😭بعد چنددقه میگفت داداش کو؟؟😭😭😭مامانم‌میگفت یه شب تا صبح گریه کرده که مامان تی تاپ😭یعنی مامانم بیاد تی تاپ بده بهم😭😭آخ خدا قلبم😭😭

2728
چون انسانه حق زندگی داره..نه چون مرده من اگر این اتفاق برعکس بود،باز به دخترخالشونم حق میدادم

نه عزیزم 

زن و شوهر حرمت دارن اینجوری هم نیست زرتی برن ازدواج کنن به بهانه ی حق زندگی! 

کسی حق ادامه زندگی رو ازشون نگرفته ولی حداقلش این میتونست باشه که تا سال صبر کنن‌‌. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ایشالله مادر خوبی برای بچش باشه.  منم دلم‌گرفت والله بهتون حق میدم  اصلا هم درک نمیکنم ه ...

اره خبرسخته مخصوصا  که پسرشم فوت کرده ولی ایشون میگه خیانت واضح  من میگم این خیانت نیست یکم بی معرفتی یه بی عاطفه بدونه 

منتظر اتفاقات خوبم 
2738
تو رو خدا برین اون بچه دوساله رو بیارید پیش خودتون ، اون نامرد اذیتش میکنه ، التماس میکنم به فکر بچه ...

نمیدن بچه رو😭😭خاله م گفت بده یادگار دخترمو نگه دارم گفته بچه خودمه بررگش میکنم😭😭😭دلمون خونه واسه اون بچه😭😭😭

مامان من گفت بدین من نگهش میدارم ندادن مامانم رفت سر بزنه دیده بچه خونه همسایه س😭😭دخترخاله من بچه ...

پخدایی خیلی زود دست بکار شده... مگه زود پزه ... هنوز خاک اون بنده خدا خشک نشده رفته خواستگاری و آشنایی... اقلا میخواست صبر کنه تا سال...

ما هم داشتیم با این تفاوت که اقا فوت شد و خانمه چهلم شوهرش که گذشت پا شد راه افتاد دنبال این و اون... یه کارای عجیبی کرد که همه انگشت به دهن مونده بودند

این اتفاق ممکنه برا هر کسی بیفته اینقدر سریع نگو بی مسولیت   من تو چنین تصادفی بودم که راننده خ ...

به خدا بی مسیولیته اون کسی که نمیفهمه یه انسان دیگه جون و زندگیش در دست اونه و‌ وقتی خوابش میاد به زانندگی ادامه میده و حالا بدون عذاب وجدان میخاد به زندگی عادیش برگرده

2706