2733
2739
عنوان

خیانت از این واضح تر😭😭😭من امشب دق میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5579 بازدید | 230 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بیامرزع 

منم دوستم خودکشی کردع بود بعد مثلا شوهرش عاشقش بود 

پسر عمش بود و دخترع رو هم ب زور بهش دادن تا چهلمظ زن گرفت

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

ان شالله زن جدید برای پسر ۲ ساله مادری کنه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

مردا خیلی بی معرفتن.دور از جون خودتون خانما اگه خودتونم طوریتون بشه دل خودتون و خانوادتون راضیه به چهل نکشیده بره زن بگیره.آره جون عمه اش که فکر بچه ی دوساله اش بوده 😒

🤔
خدا بیامرزع  منم دوستم خودکشی کردع بود بعد مثلا شوهرش عاشقش بود  پسر عمش بود و دخترع رو ...

ببخشید چرا خودکشی کرد

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2740

من ففط بمیرم برای اون طفل دو ساله که بی مادر باید بزرگ بشه😔😔😔😔

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
واقعا غم انگیزه..ولی واسه اون بچه ی دوساله کدومتون میخواستین تا بزرگ شدنش مادری کنین؟

مامان من گفت بدین من نگهش میدارم ندادن مامانم رفت سر بزنه دیده بچه خونه همسایه س😭😭دخترخاله من بچه هاشو یه روز پیش مامانشم نمیذاشت اونوقت خونه همسایه😭😭

خاله م اینارو خون گرفته😭مقصر تصادف شوهر دخترخالم بود پلیس گفته باخودکشی فرقی نداشته دردشون اینه میگن بچه مارو کشته رفته به جاش یه زن آورده😭

خاله م اینا میخواستن سر سال بیان بهش بگن برو زن بگیر باهاش خوب بودن یهو اینکارو کرد همه آتیش گرفتن😭😭

دقیقا  عزیزم طرف زنش زندس میره ی زن دیگ میگیره اونوقت دختر خاله شما ۵ ماهه فدت شده میدونم دوست ...

والا من ک عنوان خوندم گفتم باز  ی زن دیگه درد بکشه 

وفتی خوند زنش فوت کرده اینطور موندم 😐گفتم بسم الله به مرده هم خیانت میشه مگه