2737
2734

قلبم طوری سنگینه حس میکنم هرلحظه خفه میشم😭😭

دخترخاله ی نازنیم حدودا ۵ ماه پیش تصادف کرد شوهرش راننده بود خودش سمت شاگرد پسر بزرگ ۱۸ ساله ش پشت خودش پسر ۲ ساله ش هم پشت راننده نشسته بود که شوهر دخترخاله م خوابش میبره و میرن زیر تریلی😭بمیرم واسه دخترخاله نازم که هیچی از خانومی کم نداشت😭😭خودش و پسربزرگش میمیرن😭انقدر پسرش آقابود انقد مودب بود انقدر خودش مهربون بود😭😭کل فامیل سوختن براشون هنوز هیچکدوم سیاشونو درنیاورده بودن😭😭شوهر عوضیش رفته زن گرفته😭😭😭دله خالمو خون کرده دارن آتیش میگیرن😭چرا بعضی مردا انقدر بی معرفتن😭😭بمیرم واسه دل خالم بمیرم واس دخترخاله پر پر شده م😭😭😭

😥😥😥😥💔💔💔💔

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب گلم اونم مرده نمیتونه تنها باشه تا اخره عمر.مطمعن باش کسی جای دختر خالتو براش پر نمیکنه ولی اونم نیاز ب شریک داره

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
2738

مردا همینن بی وفان

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2706