2733
2734
عنوان

خیانت از این واضح تر😭😭😭من امشب دق میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5579 بازدید | 230 پست

خدابیامرزدشون و خدا به شما صبر بده.ولی ببین مردا مثه ماها نیستن.ما سالهای سال بدون شوهر بچه رو با چنگ و دندون بزرگ میکنیم ولی مردا اینجور نیستن.خیلی هم بزرگی کرده بعد پنج ماه رفته زن گرفته.اینجا بعد چهلم خواستگاری رفتنا شروع میشه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب اون پسر دو ساله رو کی میخوا بزرگ‌کنه  زندگی همینه

۵ ماه؟؟فقط ۵ ماه؟؟کفن پسرش خشک نشده هنوز😭😭😭دخترخاله من به درک چجوری کفن پسرش خشک نشده رفته زن آورده 😭😭😭براش جشن گرفته😭 

ایرادی نداره

یارو زنش زندس با ۴ نفر همزمان هست

این بنده خدا خانمش فوت شده و خلاف شرعی نکرده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

طوری گفتی خیانت واضح فکرکردم الان شوهرت جلو تو داره با زنی رابطه برقرار میکنه

پنج ماه گذشته سخته واسه مرد مجرد باشه از نظره بوق 

خدابیامرزه 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2740

مرد میشناسم همین اتفاق افتاده براش بعد چهلم سریع زن گرفتن براش به بهونه نگه داری از بچه اش 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
چیش خیانته  ینی باید تا آخر عمرم عذب میموند😐 اگه اون میمرد حق ازدواج به دختر خالت نمیدادی؟؟

دقیقا 

عزیزم طرف زنش زندس میره ی زن دیگ میگیره اونوقت دختر خاله شما ۵ ماهه فدت شده میدونم دوستش داشتین ولی خوب اون آقا هم باید زندگیشو یکی بچرخونه یانه و اینک میگن اگ طرف زیر یه سال ازدواج نکنه دیگ نمیتونه نمی دونم چرا ولی انگار دیگ سرد میشه چیه ک سخت میشه زن گرفتنش انشاءالله دختر خاله یشما رو خدا بیامرزه

۵ ماه؟؟فقط ۵ ماه؟؟کفن پسرش خشک نشده هنوز😭😭😭دخترخاله من به درک چجوری کفن پسرش خشک نشده رفته زن آور ...

۵ ماه کمه واسه یه خونه هم زن باشی هم مرد؟هم مادر یه بچه ی دوساله؟!

الحمدلله رب العالمین❤