2733
2734
عنوان

آخرین چت با عشقمان + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 109390 بازدید | 802 پست
من خواستم اسکرین بدم همش فحشه😂😂😂😂

شمام فش هم میدین؟ حالت عادی یا عصبی؟😂😂

من وقتی اروم هست هیچ‌مشکلی نداریم فشم میده

ی دقعه فقط یدفعه عصبی بود بهم گفت بی شخصیت همین 😂😂 

اصلا نمیفهممش حس میکنم هیشکی مث این نیست🙄😅

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها ی سوال من کلا با عقد نامزدی ۴ ساله ازدواج کردم و دوسال زیر ی سقفیم روزی حدود ۶ ساعت چت م ...

همسرت چکاره ست؟والا من همسرم اس میدم میگم یه چیزی بیار چند دفعه گفته ج ندادم ناراحت نشو سرم شلوغه نمیرسم اونوقت شما چطور ۶ساعت فرصت دارید چت کنید؟؟

خوبه ها ایراد نمیگیرم عزیزم فقط واسم جالب بود چون این روزا مشغله هم زیاده واسه همین

ما صبح تا شب برای هم استیکر میفرستیم عشقم رفته بود بیرون شهر داره میاد 

وای چه باحال استیکرا🌹

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!
2742
شلوار نخیتون پایدااااار 🤩😂

🤣🤣🤣🤣بدبخت نیم ساعت تا طول کشید انتخاب کنم 

میگفت تاحالا برا بیژامه اینقدر الاف نشدممم

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
ما روز عروسیمون قهر بودیم چون مامانامون دعوا کرده بودن سر غذا اصن یوضعی بود جلو دوربین الکی نقش بازی ...

عععع😂

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2740
😂😂😂منم همینکارو میکردم همسرم بدش میومد میگف زبونت ک ۶ متره استیکر چیه دیگه ی دفه اشتباها ی استیکر ...

وااای خاک عالم آخی عزیزم اشکالی نداشت که 😊😀😄😃😍💑

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
من لباسم دکلته بود هی داشت نق میزد به جونم که اینجات پیداس اونجات پیداس😂 آخه نزاشته بودم موقع خرید ...

😂🤭

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
بیکارین زیاد

ن خو بیکارم نیستیم اون مغازه داره همزمان ک کار میکنه ب من پیام میده منم مثلا دارم ناهار درس میکنم بهش پیام میدم همزمان

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
اره هر سری که بخواد بیاد تو اتاقم همین اوضاعو داریم😃

😂😂

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!
2706