2733
2734
عنوان

آخرین چت با عشقمان + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 109390 بازدید | 802 پست
وای چه باحال استیکرا🌹

مرسی 😊😍

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        

میدونم ی روز ب همه ی اشکایی ک الان داری میریزی میخندی قوی باش دختر ..مشکلات نمیتونن تورو از پا درارن.. میدونم صددفه زمین خوردی و بازم پاشدی میدونم کسی نبود دستتو بگیره میدونم شبا چقد سخت خوابت برد... میدونم دلت اروم نیست ..قول میدم همه ی این روزا تموم شه روزو ساعتشو نمیدونم ولی ب خدا ایمان دارم ب اینکه گفته بعد از هرتاریکی روشناییه ایمان دارم ..میدونم بعد این همه سختی قراره روزای قشنگی باشه میدونم اون روز از ته دلت میخندی همش میگذره بهت قول میدم..با دل مهربونت برام ی دونه صلوات میفرستی؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
🤣🤣🤣🤣بدبخت نیم ساعت تا طول کشید انتخاب کنم  میگفت تاحالا برا بیژامه اینقدر الاف نشدممم

وای بنده خدا 😂😂

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
زود پاک میکنما 

تنها چیزی ک از این شات حس کردم انگار  حالش خوب نبوده۰😂😂😂🙈

اقا قصدمشوخیه ناراحت نشی 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
شیش ساعت😐😐😐چی میگین لنتیا  کی ب کارای خودتون میرسین😐

اولش صبح بخیر کار هرروزمونه بعدش اون درباره مشتری و کار و... منم  هرکاری کنم دیگ حرف میادش

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
اقا من ی اخلاقی دارم میدونم بده ها ولی دوس دارم بفهمم اونایی ک همدیگه رو دوس دارن ب هم چی میگن مخصوص ...

مینا😂

من سرم کدوم دیوار بکوبم😂😂😂

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.

چ نازت میخره🙄😂😐 

تو چه سرو جوابشو میدی 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
عزیزم عشقتون پایدار! همسرت چند تا چند سر کاره؟ واسه من صبح که خوابم میره ۳بعد از ظهر خونه است.اصلا ن ...

عزیزم چجوری تونستی هشت سال باهاش دوست بمونی؟من سه ساله دوستم باهاش جفتمون همو دوس داریم ولی جس میکنم داره معطلم میکنه میگت دو سه سال دگ ازدواج کنیم 

هشت سال خیلیه بو خودت نگفتی اگ نگیره منو چی؟

همسرت چکاره ست؟والا من همسرم اس میدم میگم یه چیزی بیار چند دفعه گفته ج ندادم ناراحت نشو سرم شلوغه نم ...

ولا کارشم پرر از دغدغس کبابی داره همزمان ک کباب درس میکنه به منم پیام میده  شاید یه دقیقه بگه صبر کن بدم مشتری بازم میاد

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 

چند سالته

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏
2706