2752
2734
عنوان

آخرین چت با عشقمان + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 109390 بازدید | 802 پست

ما صبح تا شب برای هم استیکر میفرستیم عشقم رفته بود بیرون شهر داره میاد 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عشقمان در حین محاسبه ی قیمت سکه و دلار و طلا 😑 دارد ب این می اندیشد ک ایا با این همه ارزانی 😐 و مفتی و وحود کار و مسکن 😑 آیا بیاد خواستگاریمان 

و ما او رو ب علامی قبول کنیم یا ن😑😂

و ما محتاج یک  حال خوب و یک اتفاق خوب غیر منتظره ایم 🖤🥀خداحافظ دوستان نی نی سایتیم 👋🪷🫂         

رفته بود برام شلوار  نخی بخره عکس فرستاده بود 🤣🤣🤣

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
اقا من ی اخلاقی دارم میدونم بده ها ولی دوس دارم بفهمم اونایی ک همدیگه رو دوس دارن ب هم چی میگن مخصوص ...

من لباسم دکلته بود هی داشت نق میزد به جونم که اینجات پیداس اونجات پیداس😂 آخه نزاشته بودم موقع خرید لباس باشه که سوپرایز شه گفته بود فقط لخت نباشه منم گفته بودم باشه😂😂

ما صبح تا شب برای هم استیکر میفرستیم عشقم رفته بود بیرون شهر داره میاد 

😂😂😂منم همینکارو میکردم همسرم بدش میومد میگف زبونت ک ۶ متره استیکر چیه دیگه ی دفه اشتباها ی استیکر زشت فرستادم براش بعد از اون دیگع استیکر ندادم بهش🤭🤦‍♀️😂

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2706