2737
2734
عنوان

آخرین چت با عشقمان + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 109387 بازدید | 802 پست

وای چه لاوی ترکوندید❤شاد باشین همیشه

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!

😂فقط ماچ رو

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من۱۳ ساله ازدواج کردم هنوزم چتامون مث روزای اول ازدواجمونه  همه چی بستگی به مرد داره که یه زن ع ...

عزیزم عشقتون پایدار! همسرت چند تا چند سر کاره؟ واسه من صبح که خوابم میره ۳بعد از ظهر خونه است.اصلا نمیفهمم کی میره کی میاد! تا یکم کارام و بکنم فقط یه لیست خرید میمونه واسه چتامون.ما هشت سال دوست بودیم،۷ساله ازدواج کردیم.

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
2738
چت ما رو بخون بعد از پنج ساله یه دخترم داریم به نظرم زمان نمیتونه عشقو کمرنگ کنه

نگفتم عشق کمرنگ میشه.چت کردن واسه کسانیه که زیاد از هم دورن! دلتنگی واسه زیاد ندیدنه.والا ما هشت سال دوست بودیم،هفت ساله ازدواج کردیم.یه دختر دوسال و نیمه داریم.صبح شوهرم میره سر کار من خوابم،من ۱۱ پا میشم اون ۳میاد! حرف چتی برامون بجز لیست خرید نمیمونه! 

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
2706