2726
عنوان

آخرین چت با عشقمان + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 109387 بازدید | 802 پست

ندارمشون همه رو حذف کردم😊

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرفا واسه دوریه.همچین که چند سال از ازدواج و بچه اتون بگذره چتاتون میشه لیست خرید قدر این روزات ...

من از این حرفا خستم.برا من همون لیست خرید دادن از همه پی امای عاشقانه الانمون شیرینتره

چون اونموقع یعنی شدم خانوم خونش

نی 
2728

خوشبخت باشید

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!
این حرفا واسه دوریه.همچین که چند سال از ازدواج و بچه اتون بگذره چتاتون میشه لیست خرید قدر این روزات ...

من۱۳ ساله ازدواج کردم هنوزم چتامون مث روزای اول ازدواجمونه  همه چی بستگی به مرد داره که یه زن عاشق بمونه یا دلسرد شه

بچه هام دنیامن😍😍😍😍
عشق ک ندارم🤷🏻‍♀️ اینم اخرین چت ک داشتم یکی دیگرو اذیت میکردیم😂

😅😅

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!
من از این حرفا خستم.برا من همون لیست خرید دادن از همه پی امای عاشقانه الانمون شیرینتره چون اونموقع ...

الان میزنی این حرفارو! چند سال دیگه بیا ببینم نظرت همین مونده یانه 😁

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
2706