2737
2734
عنوان

پسر خواهرم ۵ سالشه حدودا

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 75 پست
کمبودتوجه داره

آره بخدا میخواد همش تو مرکز توجه باشه بلد نیس 

و این رفتارا رو نشون میده و حسابی رو اعصاب و روان بقیه رژه میره 

چیکارش کنن حالا؟

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
اگ بچه ی آبجی منومیدیدی تمام لباس مامانموباقیچی پاره کرده بود میومدخونمون همه اسبربودیم توخیایونن د ...

خدا کنه اینم خوب بشه 

اینم خیلی 😔😐

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرت ازدستش چ میکنه

والا هیچکی حریفش نیس یبار با مامانم بحثش شد ملاقه رو پرت کرد سمت تلویزیون 

الان وقتی مهمون میره خونه مامانم اینم میاد چترمیشع اونجا و همش دق میده منو با رفتاراش

2731
آره بخدا میخواد همش تو مرکز توجه باشه بلد نیس  و این رفتارا رو نشون میده و حسابی رو اعصاب و رو ...

ببین یه بارکه دیدیش باهاش بازی کن بازی هایی که تحرک داشته باشین باهاش دوست شو مطمن باش جواب میگیری.رفتارپدرومادرش باهاش چطوره؟

از بس بهش توجه مثبت نشده جلب توجه منفی میکنه . بی تدجهی برای بچه دردناکه . اگر توجه مثلت بشه ک هیچ وگرنه توجه منفی میکنه . اون معصومه . قطعا زیاد دعواش کردن .

باید روزی یکساعت مثلا هر روز ساعت چهار باهاش بازی کنن و بگن این زمان مال توعه هر چی تو بگی بازی میکنم و حتی تلفنم زنگ زد بگین نه زمان توعه من الان جواب نمیدم تا احساس ارزشمندی کنه و کم کم رفتارش درست شه .

االبته چون باهوشه اینجوری لج درمیاره پس نیاز ب وقت ببشتری داره . بچه لاهوش از نگاه هم میفهمه دوسش دارن یا نه .

شما از خودت نرون و مث اون لج نکن باهاش . اونجوری ک کرد یعنی بمن توجه کن بهت نیاز دارم و شما برو باهاش بازی کن نیم ساعت .

گناه دارن بچها اونم تو این مریصی ن پارکی ن باشگاهی  خیلی فشار روشونه درکش کن 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
ابجیم میدونس چقدحرف گوش نکن وتخسه ولی ناراحت میشداگ دعواش میکردم 

این سری از قصد تو کثیفیا دوید و کلی آب کثیف پاشید رو لباسام منم کلی دستشو کشیدم یعنی داشتم منفجرمیشدم فک کن حدود دوساعت داشت کرم میریخت آخرشم کلی کشیدمش بعد چنددقیقه بخودم اومدم و ناراحت شدم 

باورت میشه دیگه حوصله یه اذییت ساده هم ازش نداریم دیگه کاسه صبرمومو لبریز کرده این 

والا هیچکی حریفش نیس یبار با مامانم بحثش شد ملاقه رو پرت کرد سمت تلویزیون  الان وقتی مهمون میر ...

خیلی اینجوربچه ها رومخن ولی باهاش رفیق شوبهش توجه کن ب حرفت گوش میکنه پسرخواهرشوهرم اینجوری بود بجزمن ب حرف هیچ کس گوش نمیکرد

2740
از بس بهش توجه مثبت نشده جلب توجه منفی میکنه . بی تدجهی برای بچه دردناکه . اگر توجه مثلت بشه ک هیچ و ...

خانواده خیلی دوسش دارن شایدم اون توجه رو ازهمه نمیگیره 😢😢من خیلی دوسش دارم 

به خواهرم اینا میگم حتما

خیلی اینجوربچه ها رومخن ولی باهاش رفیق شوبهش توجه کن ب حرفت گوش میکنه پسرخواهرشوهرم اینجوری بود بجزم ...

من پیشش نیستم که فک کن مامانم هر روز یه مقدار پول بهش میده که این آقا دس از سرشون برداره اونم عادت کرده میاد میگهبهم پول بده تا برم و از این حرفا 

خیلی هم عاقل و باهوشه ولی داره خراب بزرگ میشه

دوتاپسردایی دارم دوقلوان یعنی پاشونومیذارن خونمون همه چیو انگولک میکنن شدیدارومخن تاکابینتامونم بازمیکنن ببینن چیه توش یچیزجلوشون بزاری بره پذیرایی اونوتمومش میکنن هیچ هرچقدتوکابینتویخچالم باشه بایدتمومش کنن تازه چیزیم گفتنی ب زنداییمم برمیخوره اینابی ادبیِ دیگ

شاید با هاش با زی نکردن  آموزش ندیده

این که قطعا اصلا بلد نیس بازی کردنو فقط بلده وسایلو دستکاری و نابود کنه 

خانواده خیلی دوسش دارن شایدم اون توجه رو ازهمه نمیگیره 😢😢من خیلی دوسش دارم  به خواهرم اینا م ...

دوسش ک دارین منظورم بروز رفتار بود . این رفتارها ک گفتی از کمبود توجه هست اگر توجه کافی باشه البته از نظر بچه این رفتارهارو نمیکنه .

صبوری و بازی زیاد درمانشه .

یکماه دعواش نکنین و بازی تحرکی زیاد کنین نتیجشو میبینی 

ی توصیه دیگه اینکه حجامت عام ببرین براش انجام بدین بشدت ارومش میکنه . 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
دوتاپسردایی دارم دوقلوان یعنی پاشونومیذارن خونمون همه چیو انگولک میکنن شدیدارومخن تاکابینتامونم بازم ...

این مهمون میره خونشون باباش میبردش بیرون نباشه چون آبرو میبره بخدا 

یه مدتم مهد میرفت بیرونش کردن گفتن بقیه رو اذییت میکنه 

من پیشش نیستم که فک کن مامانم هر روز یه مقدار پول بهش میده که این آقا دس از سرشون برداره اونم عادت ک ...

پسره خواهرتم هست نزدیکه فقط بایدباهاش مداراکردیه کاری رو بهش بسپارین ک باهاش سرگرم شه تاکمترشیطنک کنه براشم جایزه تشویقی بذارین بنظرم بیشترب توجه نیازداره

2706