2737
2734
عنوان

پسر خواهرم ۵ سالشه حدودا

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 75 پست
دوسش ک دارین منظورم بروز رفتار بود . این رفتارها ک گفتی از کمبود توجه هست اگر توجه  کافی باشه البته ا ...

حجامت برای بچه هم میشع؟ کجا ببرنش؟ 

آخه مشکل اینه این بچع پیش کلی آدم بزرگ شده وهرکی مطابق خودش باهاش حرف میزنه و رفتار میکنه 

بعضیا میگن بیش فعالی داره آخه تمرکز نمیکنه اصلا و بازی بلد نیس ولی سرو زبونش خیلی خوبه در حد یه بچه بزرگتره 

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چراپیش مشاوره کودک نمیبرنش 

نمیدونم والا باباش و بابابزرگش بدشون میاد 

میگن بچس

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
پسره خواهرتم هست نزدیکه فقط بایدباهاش مداراکردیه کاری رو بهش بسپارین ک باهاش سرگرم شه تاکمترشیطنک کن ...

ببین این به سبزی پاک کردنتم کار داره 

اینسری سبزی خورد کنی مامانمو قطعاتشو جابه جا کرده بود و سیم دستگاه رو پیچونده بود داخل دستگاه به کولر کار داره به هرچی تو خونس کار داره رفته بود مسواک منو انداخته بود تو سینک سوییچمو برداشته بود نمیداد و تا شوهرم میومد باماشین میدوید پشت ماشین و اصلا حالیش نبود خطر داره یه چیزی میدید مامانم داره میخواست اگه نمیدادن با دادو هوار میگفت بدین بهم 

2728
نمیدونم والا باباش و بابابزرگش بدشون میاد  میگن بچس

بداومدن نداره ک شایدمابزرگا روش تربیت اشتباهی داریم ک بایداگاه شیم درمان توبچگی اگرروحی باشه خیلی راحتترازاینه ک بچه بزرگ شه و ریشه عمیقتری پیداکنه وتوبزرگسالی بخوایم تغیرش بدیم

بداومدن نداره ک شایدمابزرگا روش تربیت اشتباهی داریم ک بایداگاه شیم درمان توبچگی اگرروحی باشه خیلی را ...

گفتیم کو گوش شنوا 

من دیگه بریدم هرسری میرم خونه مامانم قسمش میدم به خواهرم نگه اومدیم 

اصلا یه موجودیه این پسر خدا خودش میدونه 

ببین این به سبزی پاک کردنتم کار داره  اینسری سبزی خورد کنی مامانمو قطعاتشو جابه جا کرده بود و ...

خواهرت بهش توجه میکنه؟؟؟  زیاددعواش میکنه؟؟؟ خواهروبرادرم داره؟؟؟ درمقابل اشتباهاتش چ تنبیهی میکنه

من از خوندنش ریختم بهم چ رسد بتو 😂😂

واقعا من فک میکردم شاید من طاقتم کمه 

2740
خواهرت بهش توجه میکنه؟؟؟  زیاددعواش میکنه؟؟؟ خواهروبرادرم داره؟؟؟ درمقابل اشتباهاتش چ تنبیهی می ...

والا دعواش که میکنن چون ناسازگاره شایدم کتکش بزنن البته این با کتک زدن خیلی آبرو بری میکنه شاید اونا بترسن نزنن  ولی دیدم مامانم بزنتش چون خیلی میره رو روح و روان باباشم یه آدم بی اعصابیه اگه بره رو اعصاب اون که اون حتما میزنتش

یه خواهر داره که اون خیلی ساکته ۱۵ سالشع 

اخی عزیزم  بایدانرژیش تخلیه شه امانه اینجوری

بخدا من خیلی دوسش دارم ولی حوصلشو ندارم 

بابا و مامانم خیلی هواشو دارن هرسری کلی خوراکی براش میخرن بابام باهاش خیلی دوسته و دوسش داره 

روزی سه چهاربار میاد خونه بابام 

حساسیت نشون ندید و انرژیشو جهت دهی کنید مثلا با بقیه نوه ها بازی کنید و بگید گ ما چقدر کککیف میکنیم

آخه بقیه پیشش نیستن که 

بعد این اصلا اینجور چیزایی حالیش نیس اصلا

حجامت برای بچه هم میشع؟ کجا ببرنش؟  آخه مشکل اینه این بچع پیش کلی آدم بزرگ شده وهرکی مطابق خود ...

اره حجامت هم بچه رو اروم میکنه خم رشدشو بالا میبره درمانگاههای . طب سنتیا انجام میدن .

بیش فعال تمرکز نداره . وقتی نشسته هم تکون میخوره . صداتو نمشنوه اصلا کار خودشو میکنه و کلی علامت داره اما علامتهاش با شیطونی نزدیکه . 

اگر ببرین مشاوره تست میگیره میگه بهتون 

چون زیر دست چندین نفر بوده برا همون اضطراب داره چون چندین نفر دعواش کردن یا تشویقش کردن . 

خلاصه گلم ب چشم ی انسان نعصوم بی گناه نگاهش کن و پیگیر درمانش شو چون قطعا اضطراب داره و بیش فعالی فک نمیکنم ولی باز مشاوره ببرین و یادت باشه هر چقدر دعواش کنین بدتر میشه .

با امتیازدهی تربیتش کنین . مثلا کمک کردی سفره رو چیدیم ی ستاره بچسبون رو یخچال اگر کار بدی کرد سه بار اخطار با زبان نرم بعد اگر تکرار کرد ستارشو بردار از رو یخچال . هر ده ستاره ی جایزه ب انتخاب خودش داره .

اوایل سلب امتیاز همراه با داد و شیون و فغان از بچس اما کوتاه نباید بیاین تا اثر تربیتیشو از دست نده و فکر نکنه با داد و گریه میتونه امتیازشو پس بگیره اونوقت کارتون زاره .

در مقابل داد و گریه فقط قاطعیت بدون پرخاش و مهربونی 

مثلا بگو بازم کار خوب کنی امتیاز میگیری و ... 

حتما سه بار اخطار بدین یهو سلب امتیاز نکنین . 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
والا دعواش که میکنن چون ناسازگاره شایدم کتکش بزنن البته این با کتک زدن خیلی آبرو بری میکنه شاید اونا ...

شایدعصبی بودن باباشم روش تاثیرگذاشته ولی اینجورک میگین حتمابایدبره پیش روانپزشک

خواهرت ازدستش چ میکنه

والا زیاد باهاشون رفت و آمد نداریم 

میگه طبیعیه 

یبار میتواست مامانمو با چاقو بکشه البته فقط تهدید میکرد اگه در رو براش باز نکنن میاد قتل عام راه میندازه 

سه متر زبون داره فقط😑😐

2706