2410
2553
عنوان

پسر خواهرم ۵ سالشه حدودا

836 بازدید | 75 پست

بعد این بچه از ایناس که بازی کردن بلد نیس یعنی همش میپره رو کولت و همش ببخشیدا کرم میریزه 

میره سراغ وسایلت و به هرنحوی میخواد عصبانی و لجتو دربیاره یا میره سراغ وسایل مادرم و اونا رو دسکاری میکنه و خرابش میکنه 

مثلا جلوی چشمت میره سراغ کلید یاهرچیزیت بعدبهش بگی بدش میخنده و فرار میکنه و میندازتش یه جایی و نمیگه کجا گذاشتتش و بلند بلند میخنده

یا هر کاری که فک کنی انجام میره که تا حد مرگ ازش بی زار بشی کلا خیلی رومخیه 

اصلا نمیتونم باهاش ارتباط بگیرم هر بار میبینمش تهدیدش میکنم که نیاد سمتم و میفرستمش خونشون 

ااصلا ارتباط باهاش سخته برام 😑😐گاهی دلم براش میسوزه 

کلا نمیدونم 

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ازین رفتاراش دنبال جلب توجه هست

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من عاشق خواهرزادمم هرکاریم کنه

منم بقیشونو واقعا دوس دارم اینو هم دوس دارم ولی این واقعا رفتاراش اذییت کنندس

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2714
سلام خوااااهش میکنم گزارش بزنین بترکه همین الاااااااان خواااهش میکنم https://www.ninisite.com ...

ترکیده

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
منم بدم میاد متنفرم از بچه این مدلی .  عزیزم تربیتش مشکل داره

چیکار کنم خیلی استرس میگیرم میرم خونه مادرم چون نزدیک خونه مادرمه اونم سریع میاد براش اسباب بازی خریدم اصلا نمیتونست بازی کنه 

فقط دوس داره وسایل خونه رو دستکاری کنه

خواهرم تازگیا بدش میاد از رفتارم

اگ بچه ی آبجی منومیدیدی تمام لباس مامانموباقیچی پاره کرده بود

میومدخونمون همه اسبربودیم توخیایونن درازمیکشیذ جیغ میزد

من حامله بودم باپازدتوشکمم

اصلاعجوبه بودولی الان آقاست اصلاهمش میگم یعنی این همون بچه ی بیخوده،😬😬😬

وخدایی که بشدت کافیست
2706