2752
2734
عنوان

بچه ها شوهرم میگه میخوان تعدد زوجاتو مد کنن...😭😭😢 چی میگه این؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 3125 بازدید | 141 پست
ازونموقع یه عالمه گریه کردم

عزیم این چیزای که الان دارن یسری ها میگن کشکه تو دین اسلام شرایط اینکه بخوای چند تا زن بگیری خیل سختر از ایناس که یکی بخواد این‌کار رو بکنه  

اخه چه مردی میتونه همزمان مثلا دو تا زن رو راضی نگه داره از نظر خرجی دادن مسائل رو حی روانی و جسمی و جنسی  

حالا شما فکر کن ی مرد میتونه تو یک ماه اگه خواست کادو طلا بخره دوتا چیز هم شکل و هم اندازه و هم قیمت برای زنهاش بگیره (با این وضع قیمت هو ) حالا فرضا بتونه میتونه همزمان بده به هردوتا شون 

بده 

اصلا فکر این چیزا رو نکن 

فقط یجوری به شوهرت بفهمون که اینقدر ها هم ساده نیس 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قانون هرچی هم که باشه   زن خودش باید مدافع حق خودش باشه  

خون همچی ادمایی حلاله. هیچ مردی حق اختیار زن دوم و یا هرچیز سیاه و سفید دیگه ای رو نداره  خیانت جوابش   اسیب جسمی زدن و سم خوروندن به مرده ناقصشون که کنی  از تب و تاب میوفتن

من اصلا ازین حرفا خوشم نمیاد...اون هرروز میگه

فقط بی محلی کن، نکنه وایسی جواب بدی، انگار نمیشنوی، یه مدت میگه بعد ساکت میشه، نکنه بخواد میزان حساسیت شما رو بسنجد؟ بفهمه حرص میخوری بده، بفهمه برات مهم نیست بده، بفهمه برات مهم هست هم بده، ناراحتی ات رو با چهره نشون بده ولی جوابش رو نده

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

هر روزمیاد اینا رو برات میگه؟؟ مادر داره؟؟

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
خیلی دوست دارم عفت کلام داشته باشم ولی متاسفانه تو این مورد نمیشه شوهرت گگگگگووووووه خورده ایندفعه ...

ارووووووم باش عزیزم

یه شکری خورد حالا   

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
همون پیامبر که این تزو داده خودش چند تا زن داشته

عزیزم پیامبر تا وقتی حضرت خدیجه زنده بودن هرگز همسری نداشتن.

بعد از حضرت خدیجه هم میرفتن زنانی رو میگرفتن که شوهرشون تو جنگ شهید شده و هر کدوم بالای۵۰-۶۰ سال سن داشتن و حدود ۶ تا بچه داشتن.

فقط عایشه مجرد بود که اونم یه علتی داشته الآن یادم نمیاد.

برو مطالعه کن درباره زنان پیامبر

شما پیامبر رو با مردای هوسران الآن مقایسه میکنی؟

ذره ای تفکر لطفا

خیلی ساده ای به خدا

چرا انقدر در برابر حرفاش مقاومت میکنی؟ چرا نقطه ضعف دستش میدی؟

ایندفعه که از این حرفا زد ، حرفاشو تائید کن، بگو آره خیلی جامعه بدی شده بعدشم در مورد زنهای شوهرداری که دوست پسر دارن صحبت کن، بگو انقدر این چیزا عادی شده و دیگه هیچ کس بد نمیدونه که زنها با یه بچه طلاق میگیرن میرن زن پسرایی که از خودشونم کوچیکترن میشن

تو این گرونی همه تو اولیشم موندن مگه زن گرفتن فقط واسه رابطس زن نون و اب و خونه و ماشین و اینا نمیخو ...

میگه زنای دیگه مثل تو پرتوقع نیستن...از خداشونم هست کسی مثل من داشته باشن

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
هر روزمیاد اینا رو برات میگه؟؟ مادر داره؟؟

تقریبا هرروز ازین چیزا میگه...منظورشو نمیفهمم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

استارتر از بند ۱۲ عقدنامه که امضا کرده و صفحه ای که مهریه ات هست یه کپی بگیر از لوستر آویزون کن جلو چشمش باشه دهنشو ببنده 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706