2733
2734
عنوان

بچه ها شوهرم میگه میخوان تعدد زوجاتو مد کنن...😭😭😢 چی میگه این؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 3122 بازدید | 141 پست
ای خدا خیرت بده...دستت درد نکنه

خواهش میکنم عزیزم

زخم را پنهان کن حتی از خودت/جز نمک درمشت دنیا هیچ نیست. راه ظهورت را بستم قبول...اما خدا را چه دیدی شاید قرار است حر تو باشم!در ارزوی تجربه مرگ موقت.😐

تسنیم ب پدرت بگو یه صحبت درست و حسابی با همسرت بکنه...

من خییییییلی مشکلات زیادی با همسرم داشتم‌قبل ماه رمضونی ب قصد طلاق رفتم خونه بابام.درواقع بابام اومد دنبالم.بعدش همسرم ادب شد.۶ ماه هم هست ک مشاوره میرفتیم.

الان یکم بهتر شده نصبت ب قبل‌

ولی بدون ک اگر بفهمه جدی از دستت میده ادم میشه‌.و حتما پای خانواده خودتو بیار وسط ک بفهمه خانوادت پشتتن.

شوهر من خودش یه بار بهم گفت ک خیلی خوبه خانوادت جوری حالتو خوب میکنن و ارومت میکنن ک دیگه دلت نمیخاد برگردی خونت.

راستم میگفت...ازش بیزار شده بودم.از خونم بیزار بودم.وقتی میخاستم برگردم انگار داشتم میومدم قتلگاه خودم...اما بخاطر حرف مشاورم یه فرصت ب خودمو همسرم دادم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلم خودتو ناراحت نکن.

ببین من مطمئنم شوهرت داره شوخی میکنه میخواد حرصت بده ولی نمیدونه چه آتیشی به جونت انداخته.

خودتو ناراحت بگیر و فقط یک بار بهش بگو اگه میدونستی با این حرفات چه آتیشی به جونم میندازی و منو چقدر از خودت دلسرد میکنی هرگز اینطوری نمیگفتی.

بهش بگو زن ومرد باید تکیه گاه هم باشن و بهم اطمینان بدن تا بیشتر به زندگی دلگرم بشن و روز به روز برای زندگی بیشتر تلاش کنن نه اینکه حرفای دلسرد کننده بزنن که پایه ی زندگی رو سست میکنه و حسرت برای ادم درست میکنه.

این حرفارو فقط یک بار بگو و بعد از اون هر چقد از این حرفا زد هیچی نگو و فقط چهرتو ناراحت نشون بده.

مطمئن باش دیگه تکرار نمیکنه.

سعی نکن براش توضیح بدی و قانعش کنی

خودت اصلا ناراحت نکن عزیزم بعضی مردا اینجورین عقده جلب توجه دارن از هر ترفندی استفاده میکنن برای جلب توجه، کسی که بخواد از این غلطا بکنه هیچوقت نمیاد واضح بگه، فقط وقتی از این حرفا زد باهاش سرد شو که بفهمه راه خوبی برای جلب توجه نیست اصلا اهمیت به حرفاش نده

خدایا دوست دارم، به من لیاقت بندگی بده نزار گمراه بشم
2728

به نظرم یه مرد خیلی باید بی درک و بیشعور و دارای فکر هرز باشه که حتی تو وقت عادی هم چنین حرفی بزنه چه برسه دوران بارداری خانمش 

به نظرم تا وقتی سلامت روانی مردی تایید نشده هیچ وقت نباید اجازه ازدواج بهشون بدن!

به نظرم یه مرد خیلی باید بی درک و بیشعور و دارای فکر هرز باشه که حتی تو وقت عادی هم چنین حرفی بزنه چ ...

باهاتون کاملا موافقم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩