2737
2739
عنوان

بچه ها شوهرم میگه میخوان تعدد زوجاتو مد کنن...😭😭😢 چی میگه این؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 3122 بازدید | 141 پست
خیلی ساده ای به خدا چرا انقدر در برابر حرفاش مقاومت میکنی؟ چرا نقطه ضعف دستش میدی؟ ایندفعه که از ا ...

🤔🤔🤔 تابحال به این فکر نکرده بودم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
زر میزنه .تو عقد نامه نوشته ازدواج مجدد زوجه برای زن حق طلاق ایجاد میکنه ایشونم امضا کرده 

تو همه عقد نامه ها هست؟

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی ساده ای به خدا چرا انقدر در برابر حرفاش مقاومت میکنی؟ چرا نقطه ضعف دستش میدی؟ ایندفعه که از ا ...

افرین 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
عزیزم پیامبر تا وقتی حضرت خدیجه زنده بودن هرگز همسری نداشتن. بعد از حضرت خدیجه هم میرفتن زنانی رو م ...

منم هر وقت همسرجان خودش روبا نبی اکرم ص مقایسه میکنه، میگم تو هم بگیر مثل حضرت خدیجه من که رفتم برو اندازه زنان پیامبر زن بگیر تا وقتی من هستم هیچ کار نکن، اتفاقا درباره حضرت علی هم گفت، گفتم تا وقتی حضرت زهرا زنده بود خبری از هوو نبود وایستا من که مردم هر کار خواستی بکن

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
ای خدا من ندیده بودم

اصولا اونها رو کسی نمیخونه فقط امضا میکنن . ولی استارتر این بار این حرف‌ها رو زد بگو اولا اگه دستت بازه اول به من برس قانونا وظیفه کار کردن تو خونه رو هم حتی نداری بعدش میتونی جهازت رو‌بفرستی خونه بابات وظیفه اش هست وسایل منزل بخره اگه خونه مادرشوهرت میشبنی قانونا حق داری خونه مستقل بخوای ‌پدر یک فراش نباشید باهاشون بعدش میرسیم به مهریه و‌نفقه و اجرت المثل 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

من فقط یه چیزو می دونم 

اونی که می خواد یه غلطی کنه جار نمیزنه

فقط بی اهمیت نشون بده خودتو.

می خواد خوشمزگی کنه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740
میگه زنای دیگه مثل تو پرتوقع نیستن...از خداشونم هست کسی مثل من داشته باشن

خیلی ساده ای به خدا

اینی که میگم یه اصل روانشناسی هستش، هر چیزی که زیاد واسه آدما تکرار بشه رو آدما کم کم باورش میکنن

الان حرفاشو قبول نمیکنی ولی تا دو سال دیگه واقعا به این نتیجه میرسی که خودت خیلی بد و پر توقع هستی و شوهرت خیلی تحفه است و .... حتی تو ناخودآگاهت بهش حق میدی که بهت خیانت کنه 

پس اجازه نده این قضیه ادامه پیدا کنه، اولین کاری که باید بکنی اینه که به هیچ وجح سعی نکنی قانعش کنی که اینجوری نیست، یا یه دعوای درست و حسابی کن و بگو دیگه حق نداره تو خونه از این دری وری ها بگه، یا تاییدش کن و تو هم از زنهای شوهرداری که دوست پسر دارن بگو و بگو چقدر خانومی و دیگه از این جور زنها پیدا نمیشه و دائم از ظاهرت، شعورت، خانه داریت، سلیقه ات و..... تعریف کن

تقریبا هرروز ازین چیزا میگه...منظورشو نمیفهمم

اول با آرامش بهش بگو دست از این رفتارش برداره نشد بگو با خانواده ات صحبت میکنم اگر به مادر و پدرشم گفتی درستش نکردن به پدرت بگو دمشو قیچی کنه .خجالت نمیکشه یعنی چی هر روز میاد اینا رو بهت میگه . مهریه ات چقدره؟؟ 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
میگه زنای دیگه مثل تو پرتوقع نیستن...از خداشونم هست کسی مثل من داشته باشن

چقدرم از خود متشکره مگه چه تحفه ای هست آخه .هر زنی شوهرش هر روز از این چرندیات بگه یه بلایی سر مرده میاره شما خانمی کردی تا الان زنده است

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
اول با آرامش بهش بگو دست از این رفتارش برداره نشد بگو با خانواده ات صحبت میکنم اگر به مادر و پدرشم گ ...

۱۱۴ تاست

۱۱۴ تاست

خب با این قیمت سکه کمم نیست که هر روز میاد اینا رو میگه. یک بار برای همیشه جلوش واستا با خوبی شده با دعوا بگو که برای آخرین بارت باشه از این حرفا میزنی 

خب با این قیمت سکه کمم نیست که هر روز میاد اینا رو میگه. یک بار برای همیشه جلوش واستا با خوبی شده با ...

خیلی حالم بده...با حرفاش دارم کلافه میشم

منم هر وقت همسرجان خودش روبا نبی اکرم ص مقایسه میکنه، میگم تو هم بگیر مثل حضرت خدیجه من که رفتم برو ...

والا اون موقع هم اگه شرایط مثل الآن عادی بود هرگز چند همسری نداشتن. بعدشم برای خوشگذرانی و شهوت رانی که ازدواج نمیکردن‌. 

بعدشم مردای الآن از دین فقط همین چند همسریشو خوب یاد گرفتن. دوتا سوال از احکام نمازو روزه و احترام به همسر و فرزند بلد نیستن

2706