2737
2734

اههه همش توهم داره کرونا داره دیگه وسواسیش دیونه م کرده یبار دیگه م مریض شد چند هفته پیش خودش میگه اونم کرونا بوده من بخاطرش ۴ هفته خونه پدرم موندم تا کامل خوب شد الان دو سه هفته س برگشتم خونه میگه حس کسل بودن دارم ولی من میگم تلقین و استرسه اخه خیلی خیلی رعایت میکنه و هیچ علاعمی نداره فقط خودش از بس استرس داره حس میکنه بدنش کسله میگه برو خونه پدرت تو نگیری ماه اخر بارداریته ولی خوب دلمم نمیاد جاش بزارم همش بعد زایمانم چند وقت خونه پدرم میمونم خوب  اینجوری زندگیمون به کل سرد میشه 😔😔تاحالا تو سه سال ازدواجمون از هم جدا نخوابیدیم الان سه شبه جداییم میترسه شوهرم اهه لعنت به کرونا 😭

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

نمیدونم چرا انقد استرسی و ترسوعه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهش بگو با این استرسی که بهت میده احتمال زایمان زودرس وکم وزنی بچه رو بیشتر میکنه.ای بابا نباید تو این شرایط هی شوک بهت بده

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁

منم وسواس گرفتم همه چی رو کثیف میبینم...خسته شدم....اونقدر میشورم وای باز شک میکنم ...این وسواس باعث شده خسته بشم

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
تست بده

بابا هیچیش نیست هیچی هیچی بار قبلم دکتر رفت گفته بود اصلا کرونا نداری علاعمشو نداری که تست بدی 😑

2738
دیگه زیاده روی میکنه. وقتی رعایت میکنه از کجا میخواد بگیره آخه

میگه کافیه هوا الوده باشه گرفتم خوب اونم شغلش بیرونه ولی خیلی میترسه برای من 😔

بهش بگو با این استرسی که بهت میده احتمال زایمان زودرس وکم وزنی بچه رو بیشتر میکنه.ای بابا نباید تو ا ...

خودش خیلی استرس داره دلم میسوزه براش واقعا خودشو اذیت میکنه 😔

پیج دکتر شادی رو توی اینستاگرام دنبال کنید اطلاعات به روز و توصیه های بسیار درست و عالی داره 

منم و وسواس دارم ولی خیالم راحت هست با رعایت همه نکات 

Dr. Shadi.life

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
خودش خیلی استرس داره دلم میسوزه براش واقعا خودشو اذیت میکنه 😔

ولی بهش بگو استرسی که بهت میده عواقبش از کرونا بدتر وبیشتره

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁
منم وسواس گرفتم همه چی رو کثیف میبینم...خسته شدم....اونقدر میشورم وای باز شک میکنم ...این وسواس باعث ...

اخه شوهرم اون‌روز باغ خودمون بودیم یه چوب بزرگ با پاهاش شکست برگشتنی میگفت پام درد میکنه علاعم کرونا هستش هرچی میگم بابا عشقم هیچی نیست تو سه ساعت زور زدی یه درختو بشکنی ولی میترسه بیشترم بخاطر من 

میگه کافیه هوا الوده باشه گرفتم خوب اونم شغلش بیرونه ولی خیلی میترسه برای من 😔

من خودم شاغلم هرروز میام بیرون ماسک میزنم میدونم که نمیگیرم اگه تلقین کنیم و استرس بگیریم سیستم دفاعیمون ضعیف میشه اگه کرونا هم بگیریم معلوم نیست چقدر مقاومت کنیم. پس بیخیال باشین فقط بفکر نی نی باش توکل برخدا

سکوت چه زیباست وقتی همه دروغ میگویند...
2706