2737
2734
عنوان

شوهرم همش توهم میزنه کرونا داره دیونه م کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش خیلی استرس داره دلم میسوزه براش واقعا خودشو اذیت میکنه 😔

ولش کن بگو ببینم سونو۲۸تا۳۲ رو رفتی وزن نی نیت چند بود😬

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁
یه مدت بدن ایمن میشه مقابل کرونا واحتمالش خیلی کمه دوباره بگیره ...استرس سیستم ایمنی رو ضعیف می‌کنه ...

اخه دختر جون هیچ علاعمی نداره خودش میگه حس میکنم سرم درد میکنه و بدنم بی حاله ولی من میدونم این حسش از استرسشه  وگرنه سالم سالمه

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
پیج دکتر شادی رو توی اینستاگرام دنبال کنید اطلاعات به روز و توصیه های بسیار درست و عالی داره  ...

مرسی عزیزم❤️🙏🏻

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
ولی بهش بگو استرسی که بهت میده عواقبش از کرونا بدتر وبیشتره

واقعا زندگیم شده غصه همش میترسم نکنه شوهرم چیزیش بشه من خیلی خیلی عاشقشم اون میگه کرونا دارم من همش گریه میکنم 😔

میگه کافیه هوا الوده باشه گرفتم خوب اونم شغلش بیرونه ولی خیلی میترسه برای من 😔

عزیزم به همسرت بگو این ویروس مولکولهاش سنگینه و سریع روی سطوح میشینه ، پس در مورد ذرات معلق هوا خیلی نگران نباشین فقط ماسک بزنین و جاهای شلوغ نرین و فاصله 2 متری رو رعایت کنین 

و همچینین هرچیزی رو که می گیرین بشورین و دستهاتون رو هم مرتب یا بشورین یا ضدعفونی کنین 

اخه شوهرم اون‌روز باغ خودمون بودیم یه چوب بزرگ با پاهاش شکست برگشتنی میگفت پام درد میکنه علاعم کرونا ...

حق میدم بهش منم ترس دارم.....خودم کادر درمانم..ولی وسواس پدر منو‌در اوردههه

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2740
اخه دختر جون هیچ علاعمی نداره خودش میگه حس میکنم سرم درد میکنه و بدنم بی حاله ولی من میدونم این حسش ...

تو این کرونا من کلی سونو وآزمایشو دکتر رفتم.اما با رعایت اصول.هیچیمم نشد.

ببر تست بده خب تا خیالش راحت شه یا براش پوکساید بگیر ارومش میکنه 

تست گلم خطرناکه دوستش دکتره گفت هیچ علاعمی نداری نرو ازمایشگاه کرونا اونجا خودش ممکنه بگیری 

پوکساید چیه؟ 

نخوندم ولی منم همش توهم کرونا دارم فک کنم اوضاع همه همین باشه

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
واقعا زندگیم شده غصه همش میترسم نکنه شوهرم چیزیش بشه من خیلی خیلی عاشقشم اون میگه کرونا دارم من همش ...

منم اول استرس میگرفتم بعد دیدم غیر ماسکو دستکشو استریل کردن کاری ازم ساخته نیست

من پنج ماه همش گلو میسوزه هرماهم میگم شاید کرونا🤣جالبه هیچ جام نمیرما نمیدونم از کجا توهم میزنم گرفتمبخدا دیوونه شدم

پدرم تحمل غم از دست دادنت خیلی سخته،دروغ بوده زمان همه چیو درست میکنه،درست نمیشه هیچوقت حتی روز به روز غمم دلتنگی هام زیاد و زیادتر میشه🖤
اخه دختر جون هیچ علاعمی نداره خودش میگه حس میکنم سرم درد میکنه و بدنم بی حاله ولی من میدونم این حسش ...

بعضیا اینطورن دیگه ،تو باید کمکش کنی ، بگو تو گرفتی دیگه نمیگیری ...خیالشو راحت کن بگو احتمالش خیلی کمه...البته در عین حال رعایت کنید 😊