2737
2734
عنوان

شوهرم همش توهم میزنه کرونا داره دیونه م کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 63 پست
من خودم شاغلم هرروز میام بیرون ماسک میزنم میدونم که نمیگیرم اگه تلقین کنیم و استرس بگیریم سیستم دفاع ...

منم همینو میگم میگم حتی کرونا هم بگیری باید روحیه ت خوب باشه که بتونی خوب بشی مثل اینهمه که درمان شدن تو هیچ بیماری نداری و جون هستی ولی استرس خودش سبب نابودی هست

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هرکسی کرونا بگیره بدنش تا 6 ماه آنتی بادی شده و نمیگیره به خاطر همینه پلاسمای خون بیماران کرون ...

چه خوب 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
تست گلم خطرناکه دوستش دکتره گفت هیچ علاعمی نداری نرو ازمایشگاه کرونا اونجا خودش ممکنه بگیری  پ ...

کلردیاز پوکساید آرامبخشه.اما من میگم بهش بفهمون تو این سن بارداری استرس با خودتو بچه چه میکنه اگر درک کرد که کرد اگر نکرد یعنی به فکرت نیست ونگران خودشه

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁
2728
بیشتر می‌خواد تنها باشه انگار 😏🤨

نبابا منم اول این فکرو میکردم ولی اینطور اصلا اگه ببینیش چقدر پریشونه  کل زندگیشم به من بسته من نباشم تنهاس دلم نمیاد تنهاش بزارم 

مرسی عزیزم❤️🙏🏻

خواهش میکنم عزیزم 

من به همه دوستانم که رعایت میکنن پیج ایشون رو معرفی میکنم

همه مقالات روز رو ترجمه میکنه و کلی توصیه ها و اطلاعات درست 

از رعایت تا درمان تا واکسن ....

همیشه سلامت باشید 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
ولش کن بگو ببینم سونو۲۸تا۳۲ رو رفتی وزن نی نیت چند بود😬

۲۸ هفته و ۴ روز رفتم ۱۲۵۰ بود وزنش الان چیزایی که وزن میده زیاد میخورم پودر ترومام گرفتم ولی یکبار ازش خوردم فقط اما امروز به بعد قطعا میخورم شنبه میرم سونو ببینم وزنش زیاد شده  طبق چیزایی که میخورم باید خیلی وزن بگیره 

2740
عزیزم به همسرت بگو این ویروس مولکولهاش سنگینه و سریع روی سطوح میشینه ، پس در مورد ذرات معلق هوا خیلی ...

روزی یه لیتر الکل میپاشه به سر تاپاش مغازه شم قسمت ویترین و مشتری رو جدا کرده نایلون زده کامل از سقف  و ماسکم میزنه 

تو این کرونا من کلی سونو وآزمایشو دکتر رفتم.اما با رعایت اصول.هیچیمم نشد.

منم رفتم من تو کرونا باردار شدم همه ی چکاب هامو مرتب رفتم 

۲۸ هفته و ۴ روز رفتم ۱۲۵۰ بود وزنش الان چیزایی که وزن میده زیاد میخورم پودر ترومام گرفتم ولی یکبار ا ...

من تو۳۱ هفته۱۷۵۰بود گفت خوبه حالا نمیدونم.سه بارم تاحالا چرخیده اینبار بریچ شده باز بچرخه قاطی میکنم واسش😁

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁
منم اول استرس میگرفتم بعد دیدم غیر ماسکو دستکشو استریل کردن کاری ازم ساخته نیست

منم میگم ادم تا جایی که میتونه رعایت کنه ولی نمیشه زندگیو به خودت زهر کنی 

والا خوبه  شوهر منکه رعایت نمیکنه اصلا

این از در میاد لباساشو راهرو در میاره سر تا پا الکی میواشه قر قره اب نمک میکنه دست و پاشو میشوره بعد میاد 🤦🏼‍♀️