2737
2739
عنوان

۷ کیلو تو ۳۵ روز کم کردم. زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 47 پست
وای یعنی میشه منم نتونم بخورم خخخ

ببین من خوشحال میشدم، ناراحت میشدم میخوردم. یعنی معدم جانداشت. میرفتم هی میخوردم. بعد عصبی بودم. سر بچه و شوهرمو دوست داشتم بکنم. همش فکر و خیال میکردم. خوابم به هم ریخته بود شدید. یعنی یهو نصف شب آشفته میپریدم خوابم نمیبرد . تا اینکه تو یه دعوا شوهرم گفت تو مریضی...

اونجا بود که حقو بهش دادم. واقعا مریض بودم و همون فردای دعوا رفتم روانپزشک و قرصارو داد و فهمیدم واقعا مریض بودم و فکر میکردم خودم میتونم خودمو درمان کنم. در صورتیکه فقط داشتم خانوادمو نابود میکردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظر من این کاهش وزن زیاده و احتمالا علاوه بر چربی پروتئین سوزوند که هم برای سلامتی خوب نیست و هم ...

به نظر خودمم زیاده و جرات نمیکنم به کسی بگم. چون همه دعوام میکنن. ولی واقعا میل به غذا نداشتم

وزنت چند بود ۱۲۰۰مصرف میکردی؟اخه این کالری خیلی کمه به بدن اسیب میزنه

۸۷ کیلو.  ببین طبق فرمولی که میگن باید ۱۶۰۰ کالری بخورم. ولی واقعا ۱۶۰۰ زیاده. من مهر پارسال رفتم متخصص تغذیه. حساب کردم دیدم کالریاش حدود ۱۲۰۰، ۱۳۰۰ هست

2738
۸۷ کیلو.  ببین طبق فرمولی که میگن باید ۱۶۰۰ کالری بخورم. ولی واقعا ۱۶۰۰ زیاده. من مهر پارسال رف ...

اخه دو روز هم رژیم فست میگیری؟منظورم ۵۰۰یا ۶۰۰کالریه

تپش های قلبم شکست تو بوده‌
اخه دو روز هم رژیم فست میگیری؟منظورم ۵۰۰یا ۶۰۰کالریه

نه. فست ندارم. پارسالم همینطوری بین ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ متغیر میخوردم. ۴۰ دقیقه هم پیاده روی. ۱۲ کیلو کم کردم. پیاده روی یا ورزش باید حتما داشته باشم. 

نه. فست ندارم. پارسالم همینطوری بین ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ متغیر میخوردم. ۴۰ دقیقه هم پیاده روی. ۱۲ کیلو کم کرد ...

حتما ویتامین مصرف کن من از وقتی کرونا اومده کلا رژیم رو کنار گذاشتم همه چی غیر از تنقلات میخورم

تپش های قلبم شکست تو بوده‌
حتما ویتامین مصرف کن من از وقتی کرونا اومده کلا رژیم رو کنار گذاشتم همه چی غیر از تنقلات میخورم

باید شروع کنم حتما بخورم. چون خیلی بی حالم. همش خوابم میاد. ولی خوابم نمیبره