2733
2734
عنوان

۷ کیلو تو ۳۵ روز کم کردم. زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 47 پست

زیاد کم کردی عزیزم و احتمالا برمیگرده.زیر نظر دکتر رژیم میگرفتی افت فشار و سرگیجه نداشتی قطعا.الانم دیر نیست چون ممکنه ویتامین از دست بدی و بهت نرسه و ریزش مو و پوست داغون و...از عوارض رژیمای اینجوریه.ضمنا برا اعصابتم اصلا خوب نیست اینهمه گرسنگی و ضعف.من رژیم گرفتم اصلا احساس نمیکردم رژیمم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
زیاد کم کردی عزیزم و احتمالا برمیگرده.زیر نظر دکتر رژیم میگرفتی افت فشار و سرگیجه نداشتی قطعا.الانم ...

منم پارسال با کالری شماری رژیم گرفتم. ۱۲ کیلو کم کردم. همش دوست داشتم بخورم. 

ولی این دفعه به خاطر قرصا پرخوری عصبیم از بین رفته بود و کلا غذاخوردنو دوست نداشتم. سریع سیر میشدم. برا همین اینقدر کم کردم. باید قرص ویتامین بخورم و چکاپ کامل بدم. 

از حسادت بوده کی بوده لاغر بشه زشت بشه

آخه استخون بندیم درشته

بعد من اول بالاتنم آب میشه. صورت و سینه هام خالی میشن. برا همین زشت میشم. صورتمم کشیدس. دماغم میفته بیرون😁

منم پارسال با کالری شماری رژیم گرفتم. ۱۲ کیلو کم کردم. همش دوست داشتم بخورم.  ولی این دفعه به ...

ارررره مولتی ویتامین و آهن و روی

کلا هفته ای دو تا لازمه به نظرم و اب و سبزیجات زیاد

به نظر من این کاهش وزن زیاده و احتمالا علاوه بر چربی پروتئین سوزوند که هم برای سلامتی خوب نیست و هم این که احتمال برگشت زیاده و هم اینکه اگه دوباره وزنت بالا بره افزایش سایز بیشتری رو شاهد خوای بود، از این به بعد سعی کن آهسته و پیوسته وزن کم کنی

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید.