2733
2734
عنوان

شوهرم باز گند زد 😐

658 بازدید | 40 پست

گند زد تو روابطمون 

از اول ازدواج هر وقت درگیر مریضی پر هزینه ای مث دندون درد میشدم زنگ بزن بابات بده بعدا میدم بهش منم با هزار خجالت و شرمندگی زنگ میزدم 

همسر من کارمنده و بی نهایت مدریت میکنه همه ی هزینه هارو میشه گفت کمی خسیسه و منم اصلا و ابدا ولخرج نیستم 

شما فک کنین هفت ساله فقط ی امسال روز زن ی ظرف مسی خرید برام وسایل خونه و دکوری و اینا هیچی هیچی نخریدم مادرمم بگم زیاد داده نه در حد معقول داده 

حالا پارسال شهریور دندونم باز درد گرفت زنگ بزن بابات زنگ زدم یک میلیون گرفتم رفتم دندونمو درست کردیم اقا ب وی خودش نمیاورد تا فروردین امسال ک من تو دعوا یادش انداختم میگفت یادم رفته بودعمرا اگه یادش رفته باشه 

بعد من عینکم ب معنای واقعی داغون بود یکسال قبل ازدواجم گرفته بودم هفت سال میگذشت از روش له له بود امسال گفتم وسایل عید نمیخوام کجا دارم برم اخه بریم عینک بگیریم من دیگه جایی رو نمیبینم‌گف نه صب کن بیمه ام جور شه با بیمه میگیریم از اسفند هی منو سر دووند تا امسال تیر ک اخر برگشت گف بیمه فقط ۵۰ تومن میده برا عینک😐😐😐😐من اینهمه وقت عذابو تحمل کرده بودم شیشه اش میوفتاد ب خدا رومم نمیشد ببرم عینک سازی بدم درستش کنن 

حالا بازم هی منو سر میدوووند ک دوروز پیش تو دعوا اعصابم خراب شد زدم کامل عینکو شکستم 

حالا دیروز میگم بریم برا من عینک بگیریم میگه صب کن فردا منم فک کردم باز قراره بره حمالی مادرش گفتم صبر نمیکنم چشتم اذیته همین امروز بریم برگشته ب من میگه پول قرض دادم رفیقم صبر کن اونو بده بریم بگیریم بعد قبلا رفته پرسیده میشد ۴۰۰ تومن هزینه ی عینکم 😐ینی من ب حد انفجار رسیدم گفتم ینی ما لنگ ۴۰۰تومنیم 

بعدم پدرم گاهی بهم پول میده ک من پس اندازش میکنم گفتم خودم دارم بریم بگیریم رفتیم سفارش دادیم اومدیم 

اعصابم واقعا خورده ادم اهل دروغی نیست ولی چقدر بی انصافیه برا ۴۰۰تومن هی منو عذاب بده ینی ما هیچ پس اندازی نداریم 😐😐کارمندم هست حقوقشم خوبه بیشترم شده تازگیا تو بورسم میره کلی سود کرده 

واقعا ناراحتم چرا هر وقت من ب این مرد نیاز پیدا میکنم قشنگ منو بازی میده 😐تازه داشت روابطمون خوب میشد بازم گند زد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی داره به دوستش بده قرض برا عینکم داره. شما اشتباه کردی گفتی خودم دارم. اینجور جردا چون میدونن زناشون خودشون از خانوادشون تامینن پول نمیدن غمرا

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2740
بهش رک بگو اگه قرار بود هزینه هامو بابام بده شوهر نمیکردم 

پس میده بهش ولی اعصابمو و غرورمو له میکنه حرفم بزنم میگه مثلا دخترشونی چیکار کردن برات پدرشوهر من بازنشسته اس حقوقشم بالاست به این تو مناسب های مختلف خیلی پولو اینا میدن انتطار داره پدر منم اونجور باشه 

تقصیر خودته عزیزم 

اگه هروقت میگفت زنگ بزن به بابات پول بگیر این کار رو نمیکردی اینجور نمیشد عینک هر دو سال باید عوض شه 

چرا شما نزدیک 8 سال ازش نخواستی 

حالا هم هروقت گفت پدرت بگو بابام تا قبل از ازدواج وظیفه داشته حالا دیگه وظیفه ی تو هس و من تو خونه ی بابام همه چیم محیا بود تا یکم بیوفته سر فکر 

فقط خدا 
خسیس متاسفانه🤦‍♀️🤦‍♀️

کاش خسیس بود در کل خسیسه برا من فقط 

ب خدا چند روز پیش پسرمو بردیم دکتر بهترین متخصص بعدم ی شربت مولتی ویتامین نوشت ۱۰۰ تومن اگه من بودم جونش درمیومد برا ی شربت برا من ۱۰چ بده

میشه گفت کمی خسیسه!!!!

آدم دروغگویی نیست!!!

عزیزم حال و احوال خودتم خوب نیستا ازدواجم کردی هنوزم خرجتو بابات میده و پول تو جیبیتو..بعد میگی کمی خسیسه و ادم دروغگویی نیست!!

چرا عادتش دادی به پول بابات.چقدر بعضیا پررو و سود جو ان

ب مرور زمان باید خرجاتو زیاد کنی..قانع بودن زیادی هم خوب نیس مرد عادت میکنه

دقیقا بخدا من فقط ی عید لباس میگیرم و تابستون بشه ی تیشرت یا هم زمستون همین هیچی نمیگیرم درطول سال ولی عیدا بهترینو برمیدارم چون واقعا چندسال قراره استفاده کنم بی نهایت هم با سلیقه نگه میدارم بعد فک میکنه اووو عجب کار شاقی کرده ک عید ها برا من گرون میخره میره میاد تو کمدو نگا میکنه چقدر مانتو داری دیگه نمیگه یکی دوتاش مال هفت سال پیشه

2706