2733
2734
عنوان

شوهرم باز گند زد 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 40 پست
عزیزم همیشه ک اینجوری نیست اومدیم و خدای نکرده پول زیاد لازم داشتی مثلا کلاس انلاینی چیزی ثبتنام کن ...

مادرم همیشه میگفت بهم ها ولی من خر میگفتم ن گناه داره چرا سرشو شیره بمالم دروغه و فلانه و بهمان قشنگ مزد دستمو داد چند تا پرده بزرگ داریم ب خدا با بچه ی کوچیک خودم میشستم خشک میشد خودم اتو میکردم ک ب اقا فشار نیاد این هزینه هم نیاد روش دوتاش مونده بود پرت کردم تو پذیرایی گفنم هرکاری خواستی بکنشون من دیگه دست نمیزنم 

منم تو دلم ی چیزایی بود ریختم بیرون هنگ کرده بود میگفت زبون باز کردی من با همکارم صحبت کرده بودم بری ...

بد عادتش دادی ازت انتظار نداشت، لابد خیلی مدارا کردی شوهرمن چیزایی که لازم دارم کنار لیست خرید ماهانه منزل یادداشت میکنه بعد انجام میده کنارش تیک میزنه. به نظر من ادامه بده مدام بگو چی کم داری

تو ۹/۹/۹۹ هیچ خبری نیست😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای میمیرم قطعا ولی واقعا اره اینبار مریض شدم جای دلسوزی و عذاب وجدان ک من باز چرا مریض شدم میگم زنگ ...

خجالت نکشیا .اون از بابات خجالت نمیکشه بابای اونکه داره بذار قرض بده.تازه قرض باباشو هیچوقت یادش نمیره هه

اگر نکرد خودت جلوی روش زنگ بزن باباش بگو دستتون تنگه 

یکم پول قرض بده یبار جرآت کنی بکنی دیگه شاید خوب شد .حتی پول قرض کن لباس بخر واسه خودت تونستی که دیگه نگه ندارم

خجالت نکشیا .اون از بابات خجالت نمیکشه بابای اونکه داره بذار قرض بده.تازه قرض باباشو هیچوقت یادش نمی ...

هیچوقت غرورمو برا لباس و اینا نشکوندم هرچی خودش گفت بریم بخریم گفتم باشه نمیگفت اصن نمیگفتم فلان چیزو میخوام چون میگم بگه ندارم یا نمیخواد بخری ک میدونم اخلاقش یجوریه ک میگه له میشم بیشتر ولی برای مریضی و دردو عداب نمیتونم نگم واقعا میخوام از ماه بعد تغییر رویه بدم لباس بخرم وسایل خونه بخرم وسایل ارایشی بخرم و خجالت نکشم یا دام نسوزه ک فشار بهش نیاد

خب اگه بهت خرجی میده،حتما حتما بورسو یادبگیر،پولاتو ببر تو بورس... یا تو که هنرمندی، یه کار هنری درآمدزا برای خودت درست کن... اگرم هیچکدومو نمیتونی،حداقل دیگه قانع نباش... چون مردا پرروتر میشن

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
هیچوقت غرورمو برا لباس و اینا نشکوندم هرچی خودش گفت بریم بخریم گفتم باشه نمیگفت اصن نمیگفتم فلان چیز ...

اصلآ اصلآ دلسوزی نکن براش .طلا ملا بخر برا خودت .راهش رو پیدا کن .خدا کمکت کنه عزیزم 

2738
خب اگه بهت خرجی میده،حتما حتما بورسو یادبگیر،پولاتو ببر تو بورس... یا تو که هنرمندی، یه کار هنری درآ ...

بورس خیلی پیچیده است منم اصلا سر در نمیارم ازش قرار بود این مقداری ک بابام بهم داده جمع کردم ی طلای ریز بخرم خرج نشه ک فلا رفت پای عینکم نمیدونم پس میده یا نه ولی میخوام ازش بگیرم کارای هنری هم کلی بلدم ولی نمیزاره کار کنم و بفروشم منم اینجا غریبم باز خونه ی مادرم بود اونجا میبردم نتی میفروختم ولی اینجا نمیشه ولی واقعا حس حماقت دست داده بهم  اره از ماه بعد میخوام خجالتو تعارفو بزارم کنار بابت نیاز هام ازش پول بگیرم

بورس خیلی پیچیده است منم اصلا سر در نمیارم ازش قرار بود این مقداری ک بابام بهم داده جمع کردم ی طلای ...

معلومه که بورس پیچیدست‌.‌..خب باید یاد بگیری... ببین البته شوهرم میگه عرضه اولیه خریدن خیلی آسونه... توروخدا همین کارو بکن... از شوهرت خجالت نکش... من اولا خیلی دیگه شوهرمو پررو کرده بودم...باز حالا بهترشده

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
اخه میدونی از چی میسوزم بازم مبلغ زیادی بود ناراحت نبودم ی روز چیه صبر میکردم ۴۰۰ تومنو میگف صبر کن ...

اشتباه میکنی. همچین مردیو باید انداخت توی خرج. 

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم