2737
2734
عنوان

راهنمایی دختران تازه عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی تو منطقه ما دخترای همسنم ازدواج کردن و من و نامزدم قبلا باهم دوست بودیم و دوسش دارم 

تیکرم به وقت حذف آدمهای اضافی زندگیمه وبازگشت اعتماد به نفسمه...💪...لطفا آقایون درخواست نفرستن=با گزارش
2731
شوهرتم هم سن خودته؟ چیزی اصلا از رابطه و مردها میدونی؟ امادگی ازدواج و مادرشدن داری؟

نه بابا شوهرم ۲۴سالشه دبیره

تیکرم به وقت حذف آدمهای اضافی زندگیمه وبازگشت اعتماد به نفسمه...💪...لطفا آقایون درخواست نفرستن=با گزارش
شوهرتم هم سن خودته؟ چیزی اصلا از رابطه و مردها میدونی؟ امادگی ازدواج و مادرشدن داری؟

من ک الا مادر نمیشم ۱۶سالگی عروسی ۱۸ سالگی بچه دار میشم 

2738
نه بابا شوهرم ۲۴سالشه دبیره

ده سال اختلاف سنی . چهار سال دیگه میفهمی چیکار کردی . دعا میکنم خوشبخت شی . ولی خیلی کوچیکی برای ازدواج . من خودم طرفدار ازدواجم ولی زیر بیست اشتباه

ده سال اختلاف سنی . چهار سال دیگه میفهمی چیکار کردی . دعا میکنم خوشبخت شی . ولی خیلی کوچیکی برای ازد ...

قسمت بوده دیگه منم وسیله با قسمت ک نمیشه جنگید خواهری

شاید فکر کنی بدجنسم یا ادم بدی ام . ولی برای تو غصه ام گرفت  واقعا .

نه عزیزم بدجنس چیه چرا غصه گرفت

حالا دوستش داری؟ باهات مهربون هست؟

آره دوسش دارم خیلی مهربونه 

نه عزیزم بدجنس چیه چرا غصه گرفت

اخه خیلی کوچیکی . زندگی مسئولیتش سخته . اون ده سال ازت بزرگتره ، تجربه اش بیشتره . چ جوری میخای از پسش بربیای؟ 

ما ی جوری این جامعه از بینمون برد با دیر ازدواج کردن ، تو هم با زود ازدواج کردن

2706