2726
عنوان

راهنمایی دختران تازه عروس

579 بازدید | 42 پست

سلام دوستان بنده ۱۵سالمه و شیرینی خورده یه نفرن ک حالا قراره نامزدی و جشن عقد بگیریم میخوام از همین حالا بکاری کنم خانواده شوهرم مث خانواده خودم بشن اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید نظر بدید بگین واسه طلا چکار کنم لباس چیا بگیرم و...

تیکرم به وقت حذف آدمهای اضافی زندگیمه وبازگشت اعتماد به نفسمه...💪...لطفا آقایون درخواست نفرستن=با گزارش

پونزده سالته....

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پونزده سالته....

آره ما رسم داریم دخترا زود ازدواج میکنن منم انتخاب خودم بود و راضی هستم دوستاتونک تک کنید بیان و نظر بدن

تیکرم به وقت حذف آدمهای اضافی زندگیمه وبازگشت اعتماد به نفسمه...💪...لطفا آقایون درخواست نفرستن=با گزارش
طلا و لباس اونا باید بگیرن😶 هیج کاری فقط خودت باش کوزت بازی هم درنیار 

میدونم بیاد اونا بگیرن میگم سخت بگیرم یا چکارکنم ک خوب باشه

آره ما رسم داریم دخترا زود ازدواج میکنن منم انتخاب خودم بود و راضی هستم دوستاتونک تک کنید بیان و نظر ...

انتخاب خودت که والا ماها همه ۱۵ سالمون بود دوس داشتیم عروس بشیم چون نمیدونستیم زندگی چیه.

تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه که اشتباه نکن.خیلی اشتباه بزرگیه...

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2706