2733
2734
عنوان

راهنمایی دختران تازه عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 42 پست
اخه خیلی کوچیکی . زندگی مسئولیتش سخته . اون ده سال ازت بزرگتره ، تجربه اش بیشتره . چ جوری میخای از پ ...

خدابزرگه خدا همراه عاشقاسات هوای منو ام  داره

تیکرم به وقت حذف آدمهای اضافی زندگیمه وبازگشت اعتماد به نفسمه...💪...لطفا آقایون درخواست نفرستن=با گزارش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط میتونم بهت بگم بیش از حد صمیمی نشو و رفت امد زیاد نکن ....بهشون زیاد رو نده ..که پرو میشن و دخالت میکنن ..درضمن خانواده ی شوهر هیچ وقت نمیتونع مثل خانواده ی خودت بشه ...

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
2728
2740

اینم بگم خیلی اشتباه میکنی ایتقدر تصمیم گرفتی زود میخوای ازدواج کنی ....زندگی خیلی سخت تر از اون چیزی که فکرشو میکنی ..مسولیت هاش بخصوص ..از خیلی چیزها باید بگذری و شرایطتت عوض میشه ....سختی و مشکلات و پستی و بلندی هست ..

کاش میذاشتی میرفتی دانشگاه و یگم وارد جامعه میشدی متوجه  ی حرفام میشدی

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

بچها خودش تصمیمشو گرفته از ماها راجب زود ازدواج کردنش نظر نخاسته پس دلسردش نکنید چون جاش نیستید شاید تو منطقشون بیشتر ازین بمونه بهش بیشتر فشار بیاد و القاب مونده و ترشیده ک مردم عوام میدن بدن و بدتر از زود ازدواج کردن اذیت شه،خوشبخت شی عزیزم هرچی قسمتته♥️

خواهر زود نیست برات؟؟؟ منم حدودا همسن خودتم

الان دارم فکر میکنم اصلا امادگی ازدواجو ندارم دوست دارم هنه جیزو تجربه کنم مجردی 

گلم برو تاپیکای خانوما رو بخون 

ببین بعضیا چ سختی هایی میکشن تو زندگی 

خانواده شوهر بعضی ها چقدر میتونن بد باشن 

تازه این خانوما ۲۴ یا ۲۳ هستن حریف خانواده شوهر نمیشن گلم.

منم قبل اینکع بیام نی نی سایت ب دوست پسرم میگفتم بیا با مادرت اینا توی یه امارتمان باشیم

ولی الان کاملا نظرم عوض شده 

سخته زندگی زوده برات خواهر

🦋🩷