2737
2734
عنوان

چی بگم دیگه تکرار نکنه این حرفشو مادرشوهرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1153 بازدید | 86 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دارم به این فکر میکنم که آیا دختربرادرمن که انگار منم

و تاالان هرکس ماروباهم دیده فکرکرده من مامانشم

ایازن داداشم بایدناراحت شه؟؟؟؟؟؟

تازه پسرشم ترکیب مامانشه ومن 

کلا من دخیل بودم توبچه های زن داداشم خخخخخ 

بایدناراحت شه؟؟؟؟

کل فامیلم میگن شکل منن 

زن داداشم ارومه منم ارومم همه میگن اخلاقشم شکل منه 

بایدناراحت شه؟تازه فهمیدم چقدرازنظرروانی سالمه زن داداشم چون همیشه میگه به دخترش که مثل عمت درسخونم بشو

یکم به چیزهای مهمترفکرکن اسی جان

گروه زرد،شروع رژیم ۳۱/۳/۹۹،وزن اولیه۷۲وزن الان۷۱/۵۰۰وزن هدف۵۲...  

دخترعمه شوهرم بهم گفت وای مهساجون پسرت خیلی شبیه خودته، همون لحظه به عمش، یعنی مادرشوهرم نگاه کرد، منم زیرچشمی نامحسوس نگاش کردم دیدم داره با چمشای خشمگین و اخمش دختره رو قورت میده، برادرزادش ترسید همون لحظه گفت وای این بچه خیلییی شبیه پدر و مادرشه   یه بار دیگه هم بهم گفت میدونستی بچت بوی پسرمو میده(حالا بچه صبح تا شب بغل منه و شیر منو میخوره) گفتم لابد به خاطر شوینده‌ست، گفت مگه واسه خودتو با چیز دیگه‌ای میشوری که اصلا بوی تورو نمیده... نگاهشم یه جوری بود، با یه لبخند مرموز که میگفت بسوز بسوز😂 واقعا انقد از لحاظ عقلی بچه‌ست که با این حرفا قصد سوزوندن منو داشت

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2740
دارم به این فکر میکنم که آیا دختربرادرمن که انگار منم و تاالان هرکس ماروباهم دیده فکرکرده من مامانش ...

خب چون واقعا شبیهته کسی برای اینکه لجشو دربیاره نمیگه.دخترم شبیهش نیست الکی میگن

2706