2733
2739
عنوان

شوهرم سریع عاشق میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متأسفم با بچت خوش باش و اونو ول کن حالا که نمیتونی طلاق بگیری چاره چیه   

حوصله پاسخ به چرندیاتتو ندارم با اون دل خجسته ات ، اما تو خوشحال باش که عقده ات رو خالی کردی ، خوشحالم که خوشحالی 😊😉
چرا وقتی بچه نداشتی جدا نشدی واسه خودت بری سر یه کاری تا یه شوهر خوب برات پیدا می‌شد. خدا خودش کمکت ...

من تازه دیپلم گرفته بودم خدا بزن مادر شوهرمو گولم زد همون ماه اول حامله شدم بهترین کار داشتم خانوادش اومدن س روصدا کردن از اونجا بیرونم کردن 

با خدا باش و پادشاهی کن 
2728

واقعا متاسفم 😔 اما راه حل خودکشی نیست.. عمرتو برای ی بی سر و پا کوتاه کنی ک چی..... بجنگ.... یا حقتو بگیر و برو یا آدمش کن.. بچه داری. درست  اما بچه ی مادری میخواد ک روحیه شاد داشته باشه.. نه انبوهیی از تازیانه های روزگار.... بخاطر خودت اول بعد بچه هم ک شده خودتو نجات بده..... 

اسی جان شرمنده ناراحت شدی 

خب دارع دردو دل مکنه نگف ک شمارع بگریم.

میخای باهاش ت عم لاس بزنی☹برداشتم از حرفت اینجوری بود

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2740
هیچی نگو شاید شوهرش بدهکاری عقب مونده داره 😐😂

اتفاقن ب اینم فک کردم میگ منم ی سوءاستفاده ای بکنم.

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
تاالان موندی😐😐😐😐😐چقدساده ای تودختر هدفت چیه ازموندن تواین زندگی نکبت گوهی طلاق بگیر😏بخدا قسم م ...

تا قبل از فوت بابام میخواستم با دوستم برم آلمان ولی بابام فوت کردو دیگه نشستم سرجام

با خدا باش و پادشاهی کن 
من قصدم شوخی بود ک فهمیدم بدجا بود البته واقعیت شوهرش بود

😞

هرجور راحتی رفتار کن شوخی کن بگو بخند عزیزدلم

2706