2733
2734
عنوان

شوهرم سریع عاشق میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 64 پست

چرا وقتی بچه نداشتی جدا نشدی واسه خودت بری سر یه کاری تا یه شوهر خوب برات پیدا می‌شد. خدا خودش کمکت کنه خیلی سخته خدا حق خودتو بچه تو ازش بگیره

کــوردکرمانشاه👑💪
وای من یه لحظه اینا رو خوندم فشارم رفت بالا عصبی شدم  چرا بعضی از خانوم ها این قدر ساده و مظلو ...

زنی که میاد با یه مرد متاهل انقدر زود گرم و صمیمی میشه معلوم دیگه چیکارست 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تاالان موندی😐😐😐😐😐چقدساده ای تودختر هدفت چیه ازموندن تواین زندگی نکبت گوهی طلاق بگیر😏بخدا قسم من بجای توباشم فردا رفتم دادگاه

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟
شمارشو ب منم بده

این دارع دردودل مکنه ت شمارع میخای😒

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑

این مشکلش رو ببین تو روانشناسی چی میکن بعد تمرینات مربوطه رو هر روز رو شوهرت پیاده کن که جواب بگیری .  ولی ببخشیدا اگه رابطه جنسی برقرار کنه که خدا نکنه اون موقع خیلی باید بترسی از بیمارهای جنسی و طلاق عاطفی باید بگیری

2740
هیچی از خودش نداره همش خرج این زن و خوشی هاش کرده خودش هست و لباس تنش

خرج ت و بچت رو کی میدع؟؟؟

بچت چن سالشه؟

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2706