2737
2739
عنوان

شوهرم سریع عاشق میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 64 پست
اگه سکس،چت بود پس پیامای بعد از سکسشون که میگفتن خیلی خوش گذشت 😭

میتونی شماره اون طرف رو گیر بیاری ببینی کیه اصلن و رابطش با شوهرت چیه فقط خودت رو به بیخیالی بزن مثلن من زنشم و شماها (ببخشید)  زیر خوابه شین فقط .ببین قضیه شوهرت از چه قراره آخه .  البته شایدم پیشنهادم خوب نباشه از دو نفر دیگه مشورت بگیر  

آخه جدا بشه کجا شب بخوابه کجا رو داره که بره میگه کسی حمایتم نمیکنه .  چرا مردا بیان زن رو بگیر ...

من اصلا نمیخوام شمارو قضاوت کنم ولی شما ک میگی شوهرم از اول خیانت میکرد و به زندگی باهاش ادامه دادی باید فکر اینجاش هم میکردی ک ی زن بیاد زندگیتو از چنگت در بیاره.... 

چرا کل زندگیتو گذاشتی پای چنین مردی ؟؟؟ خانواده اش بیخود کردن اومدن تو رو از سر کارت بیرون کردن....میرفتی رو سرشون مهریه ات رو میذاشتی اجرا.... من اگر شوهرم روزی بگه نمیخوام بدی سر کار فرداش مهریه ام رو گذاشتم اجرا... 

حالا هم دیر نشده سنی نداری شما ... حتما برو و با ی مشاور خبره صحبت کن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی شماره اون طرف رو گیر بیاری ببینی کیه اصلن و رابطش با شوهرت چیه فقط خودت رو به بیخیالی بزن مثل ...

کاشکی ی نفر بود،مطرب همش تو عروسی و سفره خونه هست شبی ده تا شماره تو گوشیش میبینم،حس میکنم ۴۰ساله هست ولی عقلش از ی بچه دوساله کمتره ،بارها بهش گفتم هرزه هستی 

با خدا باش و پادشاهی کن 
کاشکی ی نفر بود،مطرب همش تو عروسی و سفره خونه هست شبی ده تا شماره تو گوشیش میبینم،حس میکنم ۴۰ساله هس ...

ای بابا چی بگم آخه 😔😔  معجزه خدا رو میخای پس واقعا چون اینجور که میگی کارساز نیست هیچی براش که امیدوارم بمیره زودتر یا علیل بشه حداقل یا سرش به سنگ بخوره آدم بشه .

2728