2733
2739
عنوان

آمار کرونا خیلی وحشتناکک شده دیگ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 62 پست
من پسرمو با ماسک ودستکش بردم پارک ،مامانه بچه یه ساله رو بدون ماسک ودستکش تابش میداد طفلکی تابو با د ...

خیلی بی فکرن بعضیا متاسفم واقعااا.. همینجوریه ک زیادد شده دیگ

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون.ان شاالله خیلی بده آدم بچشو نبینه بخاطر کرونا.اونم نوزاد

ن انشالله ک سالم بغل میگیریش.. فکر منفی نکن 😊

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2728
دکتر مردانی گفت واکسنش ساخته شد و تا پاییز روانه بازار میشه تو اینستاش میتونین ببینین دروغ نیس البته ...

دکتر مردانی هزار تا حرف دیگه ام زده بود...کو پس😒

همون خودش بود میگفت تا تیر ماه با گرما ریشه کن میشه 

دکتر مردانی گفت واکسنش ساخته شد و تا پاییز روانه بازار میشه تو اینستاش میتونین ببینین دروغ نیس البته ...

منم یه چیزایی شنیدم ازش خدا کنه واقعیت داشته باشه و هرچی سریعتر ساخته بشه

2738

ما گرفتیم ولی از نوع خفیف... مردم که اصلا انگار نه انگار شب میلاد امام رضا بندرعباس همش جشن عروسی عقد اصلا انگار کرونایی نبوده... ما که ابن همه رعایت میکردیم گرفتیم بقیه یکسره مهمونی مسافرت اصلا نگرفتن 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
آمار مشهد خیلی بالاست بیمارستانا تخت خالی نداره متاسفانه 

مشهد وحشتناکه ملت میان مسافرت هیچکس رعایت نمیکنه عمه من دو روز پیش فوت کرد دیروز خاکسپاری بود مثل افراد عادی دفن شد ۲۰۰ نفر مهمان و رستوران و امروزم مراسم و ناهار دیروزم یکی دیگه از اقوام دور فوت کرد کرونا داشت پزشک بود دفن شد اما مراسم نگرفتن ولی همه رفتن خاکسپاری 

اره منم دیدم واقعا هنگم نمیدونم درسته یا نه 

از یه طرفم خیلی خوشحال شدم

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
دکتر مردانی هزار تا حرف دیگه ام زده بود...کو پس😒 همون خودش بود میگفت تا تیر ماه با گرما ریشه کن می ...

گفتن شاید کم بشه ریشه کن تاحالا هیچکس نگفته چون غیر ممکنه مگه آبله سل ریشه کن شدن ک اینم بشه فقط واکسینه میشیم و نمیمیریم

ببین همه میدونیم مشهد چقدر اوضاعش خرابه . من همسرم کارمند بیمارستان امام رضاست . سوالی که دارم اینه که چرا حرم رو تعطیل نکردند ؟ چرا اجازه دادند مردم روز تولد اجتماع کنند توی حرم امام؟ 

2706