2737
2739
عنوان

آمار کرونا خیلی وحشتناکک شده دیگ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این مریضی رو همه میگیرن . بیشتریا دارن با اسهال استفراغ ردش میکنن فامیل سمت شوهرم ببشتریاشون گرفتن ب ...

بخداا اگ مردم رعایت کنن کم میشه 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2728

من تهرانم،رستورانا شلووووووغ،بستنی فروشیا صف وایسادن ملت،پارک قسمت وسایل بازی پر از بچه من اصلا باورم نمیشد،ما فقط هفته ای یه بار با ماشین میریم یکم دور دور

انگار مردم باور ندارن کرونارو

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷
مشهد از همه جا خرابتره وضع 

آره خیلیییی

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2740

من پسرمو با ماسک ودستکش بردم پارک ،مامانه بچه یه ساله رو بدون ماسک ودستکش تابش میداد طفلکی تابو با دستاش گرفته بود گفتم خانم تورو خدا دستاشو خوب ضد عفونی کن ،گفت نه میگن که کرونا تموم شده همش الکیه 😕

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
من تهرانم،رستورانا شلووووووغ،بستنی فروشیا صف وایسادن ملت،پارک قسمت وسایل بازی پر از بچه من اصلا باور ...

منم همینطور فقط گاهی وقتا تو ماشین با شوهرم میریم یکم دور میزنیم 

من بیشتر از زایمانم از کرونا میترسم😓سالم برگردیم خونه

انشالله ک با سلامتی نی نی تونو دنیا بیارید ☺️☺️

به خاطر مسافرتا وعروسیا وباز شدن حرماس

بدتر از همه عروسیاااا... 

بخداا اگ مردم رعایت کنن کم میشه 

کم میشه اما از بین نمیره . مگه اینکه واکسنشو درست کنن بنظرم تا واکسنش بیاد ۸۰درصد مردم میگیرن پس تا میتونین جسم و روحیتون رو قوی کنید که از پا درتون نیاره

2706