2703
2553
عنوان

آمار کرونا خیلی وحشتناکک شده دیگ...

1089 بازدید | 62 پست

خیلی استرس گرفتم... تعجب می‌کنم از مردمی ک هنوزم براشون مهم نیست.. 😔 دیشب تو ماشین با شوهرم بودم رفت نون بگیر صدای نونوا میومد میگفت هر چی کرونا رو جدی بگیری بدتره 😐😐 

به 30 نفر رسیده بود آمار فوتی ها... حالااا... 😔😔😔😔 تروخدااا به خاطر خودتون به خاطر خانواده هاتون.. رعایت کنید به خانواده تون بگید به اطرافیان بگید جدی بگیرید.... 

تا دوباره سلامتی به کشورمون برگرده.. 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

من مشهدم اینجا خیلی وضعیت بده... خیلی

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا یه نونواعه میگف شما باور کردین کرونا رو؟

میگف شایعه ست بابا      

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2720

منم کرمانشام افتضا

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
امروز چند نفر فوتی بود؟؟

148

2714
امروز چند نفر فوتی بود؟؟

۱۴۸

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
چطور میگی اونجا وضعیت بده مگ چجوریه

آمار مشهد خیلی بالاست بیمارستانا تخت خالی نداره متاسفانه 

من مشهدم اینجا خیلی وضعیت بده... خیلی

آره منم مشهدم😐

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706