2733
2739
عنوان

خانوماکسی جنینش ورم کلیه داشته؟

61 بازدید | 11 پست

بچم دختره

سونوی ان تی  داشت خیلی کم ولی آنومالی ۱۸هفته گفت ۴mmونیم شده

از ظهر دارم گریه میکنم 

کسی بوده بچش بدنیا اومده چطوربوده؟

واینکه ۳هفته دیگه برم سونو ببینم رفع میشه یا نه؟

دکترم گفت آب و مایعات زیاد بخور 

ننیدونم چرااینطوری شد همش خودمو سرزنش میکنم زیاد مواظبش نبودم😭😭😭😭😭

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سونو آنومالی هم پسرخاله مو گف ناقصه،نامه شو دادن تا بره برای سقط،کلی دکتر و سونو رفت خالم،همه شون یک نظر گفتن ناقصه باید سقط بشه،شوهر خالم نزاشت سقط بشه،الان پسرخالم ۳ سالشه،ب حدی خوشگله ک باور نمیکنی ،موهای طلایی فر فری داره،زرنگ و بلا،اینارو گفتم تا استرس الکی نگیری ،احتمال اشتباه هم هست

2731
سونو آنومالی هم پسرخاله مو گف ناقصه،نامه شو دادن تا بره برای سقط،کلی دکتر و سونو رفت خالم،همه شون یک ...

اشتباه ک نیس چون جایه معتبر رفتم

میگم ببینم رفع میشه یا نه 

دخترمم باردار بودم سرش کیست داشت ولی رفع شد تو۲۶هفته خداکنه اینم رفع بشه خدایا خودت کمکم کن😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تجربه شو داشتین؟

آره عزیزم.  ۱۸هفته داشت. ۲۴ هفته باز رفتن سونو نداشت. باز ۳۰ هفته داشت. اصلا چیز مهمی نیس ‌خییییلی از جنین ها دارن مخصوصا پسرها.  ی سرچ تو همین تاپیک های نی نی سایت کن ببین چقدر زیاد بودن الان همه صحیح و سالم.  اصلا ناراحت نباش 

عزیزم طبیعیه خیلیا اینجورین اصلا ربطی ب مراقبت تو نداره

بعد زایمان حتما ببرش سونو کلیه حتما

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2740
اشتباه ک نیس چون جایه معتبر رفتم میگم ببینم رفع میشه یا نه  دخترمم باردار بودم سرش کیست داشت ...

چرا گلم احتمال اشتباه همیشه هست،بحرحال دستگاه دیگ،فقط اینکه استرس نداشته باش،غصه نخور،استرس هم برا خودت بده هم برا نی نیت ،انشالله ک رفع میشه

سلام عزیزم ریزش مو بچتون خوب شد؟؟؟ دختر منم یکساله ریزش مو داره دارم دیونه میشم بخدا هرچی دادم خوب ن ...

سلام ن هنوز متاسفانخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40