2733
2734
عنوان

کنکوریا بیان بشم درس عبرتتون🚫❌

835 بازدید | 62 پست

من سال ۹۹ دیپلم گرفتم ولی هنو پشت کنمورم(درس نخوندم تا الان فقط اسمم پشت کنکوریع دوسدارم پزشک شم یا پرستار پس موندم تا درس بخونم و یروز به ارزوم برسم) ولی الا یه کلیپ دیدم فارغ التحصیلای پرستاری ورودیای سال ۹۹ واقعا حسرت خوردم اونا همسن من بودن و زندگیشون سرو سامون گرفته اونوقت من....😔💔دلم خاست بمیرم مخصوصن اینک من برم دانشگاه همه بچه سالن بزرگ نیستن همسن خودم این خیلی ناراحت کنندس😔💔

به فکر ابن باشید سنتون بالا میره هرچی بره بالا تر همکلاسیاتون بچه سال ترن خیلی سخت میشه براتون🙂

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
منم یه سال پشت موندم  قراره یه سال دیگه هم بمونم😓

ایشالا موفق بشی عزیزم

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه سال پشت موندم  قراره یه سال دیگه هم بمونم😓

ببخشید منم میخواستم بمونم‌پشت ببخشید که ازتون‌میپرسم و فضولی نباشه پشت کنکور موندن اگر واقعا هدفت خوندن و‌رتبه خوب باشه بد هست؟من خیلی استرس دارم

2731
ایشالا موفق بشی عزیزم

مرسی تو هم همینطور

ولی اصن به اینکه دیر میری دانشگاه فک نکن 

سعی من رشته خوبی قبول شی بعدش دیگه این چیزا برات مهم نیس

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
ببخشید منم میخواستم بمونم‌پشت ببخشید که ازتون‌میپرسم و فضولی نباشه پشت کنکور موندن اگر واقعا هدفت خو ...

اگر‌پشت کنکوریای دیگه ام تجربه دارن به من لطف میکنن جواب بدن

ببخشید منم میخواستم بمونم‌پشت ببخشید که ازتون‌میپرسم و فضولی نباشه پشت کنکور موندن اگر واقعا هدفت خو ...

خواهش میکنم عزیزم چه فضولی 

نه عزیزم اگه بمونی بد نیس ولی شرایطتت رو بسنج کامل از لحاظ روحی ببین تو خودت میبینی یه سال خوب بخونی یا نه

تو کلاس ما یه بچه ها از همه بزرگ تره 

ولی ۳،۴ تا دوست صمیمی داره و راحت ارتباط گرفت با اونا 

من اوایل میگفتم شاید نتونه ارتباط بگیره ولی شد 

نگران این یه مورد نباش 

موفق باشی دختر

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
خواهش میکنم عزیزم چه فضولی  نه عزیزم اگه بمونی بد نیس ولی شرایطتت رو بسنج کامل از لحاظ روحی بب ...

خیلی استرس میدن بدبخت میشی باید یازدهمم ترمیم بزنی نمیتونی و...

شما امسال مشاور داشتید؟

من برای ارشد میخوام سال دیگه ثبت نام کنم ، همکلاسی های منم از من ممکن سنشون کمتر باشه ولی من صلاح دونستم یکسال بخونم با آگاهی و سواد وارد دانشگاه بشم ، قانونی وجود نداره و قرار نیست همه تو یه سن وارد دانشگاه ، بازار کار یا هر چیز دیگه بشن 

به نظرم ببین ریشه این فکر از کجا میاد ..‌.

خیلی استرس میدن بدبخت میشی باید یازدهمم ترمیم بزنی نمیتونی و... شما امسال مشاور داشتید؟

من مشاور داشتم 

ولی حقیقتا مشاور کار خاصی نمیکنه

من دوشنبه امتخان نهایی هام شروع میشه میشه ی سری به تاپیک اخرم بزنید ببینید شرایطم رو 

اسی خیلی میترسم از همه چی ولی توی پزشکی و رشته های تاپ اینکه از بقیه چند سال بزرگ تر باشی مشکلی نیست و ی چیز عادی 

میشه برای موفقیتم دعا کنید.♥️🌱