2737
2734
عنوان

بعد از چند وقت مجدد ازدواج کردن خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 134 پست
ن سوال کردم گفتن اگه بره سوال کنه میگن ولی هیچجور اطلاعی بهش نمیدن چون نامه رو خودم گرفتم امضازدم بر ...

آهان اوکی ...

واسه اینکه همسرم حق طلاق از شما داشته باشه نامه اشو‌ داره ؟؟؟یعنی شماهم بهش وکالت دادی ؟؟؟

مادرم ضربان قلب من است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه باید وکیل میگرفتی چون زمان وکالت طلاق همسرتون وکالت داده به شما که بدون حضور ایشون با وکیل هماهنگ ...

نوچ بخشیدم...از اون سری ادمایی بود ک باید موهات رنگ دندونات میشد ی تعدادی خیلی کمی رو باید بده ک اونم گمون نکنم بده برامم مهم نیس ب حساب نبودنه برام

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2740
آهان اوکی ... واسه اینکه همسرم حق طلاق از شما داشته باشه نامه اشو‌ داره ؟؟؟یعنی شماهم بهش وکالت داد ...

ن دیگ کلا مرد حق طلاق داره حالا چون ب زنش حق طلاق داده این حق ازش ساقط نمیش😊متاسفانه توی مورد طلاق و حق طلاق حقوق زن و مرد برابر نیس

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
عجله نکن، زود هم تصمیم نگیر، به خودت فرصت بده بازم. مشخصه که هنوز دو دلی برای ازدواج مجدد

هنوز میخوام بمونم 

یکم بیشتر بمونم

وای یهو باز وابسته ی الاغ دیگ شی

ازش میترسم زندگیمو خراب کنه

2706