2752
2734
عنوان

بعد از چند وقت مجدد ازدواج کردن خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 134 پست
آخی بنده خدا بد موند تو کف ،😂😂😂😂🤭 ببخشید چرا نگفتی بهش 

چون ازش متنفر شدبودم نخواستم توی محضرببینمش حس بدی داره توی اوج ناراحتی یهو دلتنگش بشی

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حق طلاق داشتی پس 

اره با محضر هماهنگ کردم ک بهش اطلاع ندن ک بیاد خرج محضرم خودم دادم

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2731
الهی سخته آره واقعا 

نمدونم بفهمه چ واکنشی نشون میده

پولدار بود حالا بمونم پولدار بیوفته گیرم خو ندارن پول 😅😂🤣

فعلابایدپخته کردذهن وعقل خودت را...تاباردیگرشکست نخوری ازاین مردا...تواین زمونه بدهیچی سرجایش نیست ..نه مردامون کاملا نه زنهامون باحیا...‌.

چقدر پول وکیل دادی حق طلاق داشتی ؟؟؟

فقط برا طلاق گمونم ۱۵۰۰ شایدم ۲...وکیل کاری نمیکرد فقط اولش نمیدونستم یکی میگف باید وکیل بگیری یکی میگف نمیخاد منم ترجیح دادم بگیرم

هنوز نفهمیده بعداز پنج ماه براش نامه نمیره از طرف دادگاه که طلاق گرفتی متعجبم 

ن سوال کردم گفتن اگه بره سوال کنه میگن ولی هیچجور اطلاعی بهش نمیدن چون نامه رو خودم گرفتم امضازدم بردم 

فقط برا طلاق گمونم ۱۵۰۰ شایدم ۲...وکیل کاری نمیکرد فقط اولش نمیدونستم یکی میگف باید وکیل بگیری یکی م ...

نه باید وکیل میگرفتی چون زمان وکالت طلاق همسرتون وکالت داده به شما که بدون حضور ایشون با وکیل هماهنگ کنی و جدا شی اصلا هم به حضورش نیاز نیست !!!

مهریه داشتی ؟؟

تونستی چیزی ازش بگیری ؟؟؟؟

مادرم ضربان قلب من است.
2706