2733
2734
عنوان

بعد از چند وقت مجدد ازدواج کردن خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 134 پست
من از لجم زن گرفت بیشتر ناراحتش شدم چون خشم داره هنوز  من موندم ب خودم استراحت دادم

کسی ک هنو خشم داره روی خوش ب زن دومش هم نشون نمیده بیشتر خواسته دهن بقیه رو ببنده و شما رو مثلا حرص بده....بنظرم ب خودت زمان بده فراموشش کنی اصلا سر لج بازی با قبلی زندگی ایندتو تباه نکن

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی برگه وکالت طلاق شما تموم کردی ؟؟؟؟ موفق باشی عزیزم بعدازاین بخت خوب گیرت بیاد 

آره عزیزم

دادخواست طلاق از جانب من بود

تازه ما بار دوم بود که جدا میشدیم، گول حرفاشو خوردم، دلم براش سوخت رجوع کردیم

این سری کثافت کاریاش علنی شد، هیچ رد و نشونی ازم نداره که بخواد دوباره بیاد سراغم

✋️
کسی ک هنو خشم داره روی خوش ب زن دومش هم نشون نمیده بیشتر خواسته دهن بقیه رو ببنده و شما رو مثلا حرص ...

من تا حدودی مغزم رفرش شده

الان موندم گزینه خوبی بیاد 

خیلیا میگن مطلقه ها موندن خواستگار خوب ندارن آدم ناامید میشع

2731
آره عزیزم دادخواست طلاق از جانب من بود تازه ما بار دوم بود که جدا میشدیم، گول حرفاشو خوردم، دلم بر ...

ای بابا چقدر سخت ...خوشبخت بشی عزیزم بعدازاین 

مادرم ضربان قلب من است.
چه جالب شما نامزدی و عقد و عروسی گذروندی ازدواج کردی دلت پسر مجرد میخواد من عقد کردم و تو دفترخونه ...

کلن به شانسه عزیزم

ولی خب شما هم از بین همونا بهترینشون باید انتخاب میکردی

باورت میشه من زن دیدم با دوتا بچه با پسر محرد ازدواج کرده

وزن اولیه۵۵.......وزن هدف۵۲
2740
من تا حدودی مغزم رفرش شده الان موندم گزینه خوبی بیاد  خیلیا میگن مطلقه ها موندن خواستگار خوب ...

هرکسی شرایطش با اون یکی فرق داره...چ تحصیلات چ اخلاق چ رفتار و برخوردش چ ظاهرش و....نمیش بگی چون فلانی تااخر خواستگار نداشته پس برامنم خبری نیس....ی دوستی دارم چن ساله طلاق گرفته هنوز نتونسته ازدواج کنه ولی درعوض ی دخترخاله دارم تاحالا سه بار ازدواج کرده هردفعه هم با مجرد و درست حسابی

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
کلن به شانسه عزیزم ولی خب شما هم از بین همونا بهترینشون باید انتخاب میکردی باورت میشه من زن دیدم ب ...

مطلقه و زن مرده چشونه ک میگ

ادمن ادمممم درک نمیکنم کسایی ک میگن مطلقه بیوه زن مرده

معنی نمیده اصن

من زیبایی دارم

ایشالله درست میشه

مطلقه و زن مرده چشونه ک میگ ادمن ادمممم درک نمیکنم کسایی ک میگن مطلقه بیوه زن مرده معنی نمیده اصن

زن مرده هیچیش نیس

اما مرد مطلقه باید تحقیق راجع بهش زیاد شه

وزن اولیه۵۵.......وزن هدف۵۲
اعتماد بنفسم رو هواااست😂 ولی عصبیم زندگی اولم اینطور شد 

این حالتا طبیعی.... بهرحال ی مدت بایکی زندگی کردی دل بستی امیدداشتی..