2737
2739
عنوان

شما بودید بچتوتا میزاشتید پیش مادرتون و مادر شوهر ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومایی ک میگید مادرشوهر نه  میشه دلیلشم بگید؟مادرشوهر بچه رو میخوره؟؟

اگرمادرشوهرم خوب بود میذاشتم صددرصد

ولی کلاادم دورو بدذاتیه منکه بهیچ عنوان نمیزارم

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم
2731
هرکی بچه دار میشه مسئولیتش با خودشه توروخدا دیگران رو تو رودرواسی مجبور به کاری نکنین پرستار بگیر وا ...

توی دانشگاه قبلی ی خانمی از بچه های اساتید نگهداری میکرد ب نظرتون اون بهتر یا پرستار خونه؟

قیافه این روزای من
2738

ببین نمیتونم واست نظر بدم خودت باید وضعیتو بسنجی...

ولی اگه پیش خانواده مادرت یا مادرشوهرت بزاری 

اون بچه ناخوداگاه دچار چن اخلاقیات میشه...

مثلا شما یجور کارهایی دوسنداری انجام بده ولی خانواده ای ک بچه پیششه ب این موضوع حساسیتی نشون نمیده 

ب همین خاطر اون ب حرفای شماهم بی توجهه...

انقدر میگه نوه میخوایم نوه میخوایم باید یکم سختیاشو بچشن ...الکی میگن نوهها مغز گردو یکم برا خودشون ...

مگه ما گناهی کردیم مامان بابامم حوصله بچه ندارن بخدا ی مدت بود هررررر روز اینجا بودن من عذاب میکشم بس که جیغ میزنن و خرابکاری میکنن 

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
تدریس هیئت علمی ای یا حق التدریس؟؟؟؟ اگ حق التدریسی بدرد جرز لای دیوار نمیخوره دو روزشو حالا برو ب ...

هیت علمی ک دوروز نیست .همون حق التدریس واس ادم سابقه حساب میشه. ادم فرصتاشو نباید از دست بده.بچه هم بزرگ شد درهرصورت میره پی زندگیش میگه خودم بزرگ شدم .ولی یه ساعتایی از روز بچه جدا از مادر باشه هم وابسته بار نمیاد .بچه های ما انقدر ک پیششونیم خیلی مامانی و وابسته میشن .بچه هایی ک مامانشون شاغله مستقل ترن

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
انقدر میگه نوه میخوایم نوه میخوایم باید یکم سختیاشو بچشن ...الکی میگن نوهها مغز گردو یکم برا خودشون ...

نوه خواستن دلیل برآزارواذیت پدرومادرنیس

دیگ درک وفهم ادماس که بااوردن بچه ایجادمزاحمت حتی برای عزیزترین کساش نکنن

یعنی باحرف پدرومادربچه میارین؟

شرایط خودتون وهمسرتون وموقعیت روحی خودتون ونمیسنجین؟

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم
اگر بخام برم از همون وقت میشه

خدایی دلت میاد از همون ماه اول بذاریش؟؟خب اون شیر میخاد مراقبت میخاد محبت میخاد 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم