2737
2734
عنوان

شما بودید بچتوتا میزاشتید پیش مادرتون و مادر شوهر ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 62 پست
وای آره بخدا اصلا انصاف نیست بچه برادرم کرم دور چشممو با قیچی بریده حوله مو پاره پوره کرده گل هامو م ...

عمه خوبی باش ...بچه ها همه شیطونی دارن .اونا هم میان خونه مامانبزرگشون حقی دارن از اون خونه ...در اتاقتو قفل کن نرن تو اتاقت بهشون رو نده راجب به خودت.

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

من همین مصیبت رو دارم با این تفاوت که من تا نه ماهگی بچه مرخصی زایمان دارم ولی خونم و شغل همسرم کرج هست و شغل خودم تهران واقعا نمیدونم بعد از 9 ماهگی بچه باید چیکار کنم

مامان و خواهرم یه شهر دیگه هستن و مادر شوهر و پدرشوهرم فوت شدن

انسانها برای درک و لذت بردن از زیبایی ها آفریده شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همین مصیبت رو دارم با این تفاوت که من تا نه ماهگی بچه مرخصی زایمان دارم ولی خونم و شغل همسرم کرج ...

پرستار

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم