2726

من تدریس میکنم قبلا فقط دو روز در هفته بود الان جای دیگ هم قبول شدم میشه ۴ روز در هفته ..باردارم وقتی بچه ب دنیا بیاد شما باشید این کارو میکنید یا کلا قید وکارو میزنید؟ 

قیافه این روزای من

مادرم بله مادرشوهر خیر

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من کارمندبودم گذاشتم کنار چون اولویتم همسرم وبچم بود ولی درس میخونم

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم

من پیش مادرشوهرم نمیزارم

پیش مادرتون هم شرایط نگهداری داره

برای سلامتی و خوشبختی ِفرشته هام لطفا صلوات بفرستید ممنونم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

من ک قید کار رو زدم تا بچه ام ۳ ساله بشه بعدش حداقل بتونه حرف بزنه و نیازهاشو بگه 

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒

بله اگر شرایط کاری مهم باشه واسم میزارم .بچه به هرحال بزرگ میشه ماماناهم خیلی دلسوزن .ولی اگه میگفتی مهد میگفتم نه نزار 

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2706