2733
2739
عنوان

شما بودید بچتوتا میزاشتید پیش مادرتون و مادر شوهر ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 62 پست

هرکی بچه دار میشه مسئولیتش با خودشه توروخدا دیگران رو تو رودرواسی مجبور به کاری نکنین پرستار بگیر واسه بچه ات

ماهم خواهر و داداشام بچه هاشو نو میذارن خونه ی ما خون به دل میشیم بس که شیطونن

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 

مادرم ک نیس پیش مادرشوهرمم ن نمیذاشتم چون نوه های شلوغ دبگشم هستن بچه م اذیت میشه و اینکه تو میخای از همون نوزادی بچتو بذاری پیشش؟؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدی؟قید تدریس توی دانشگاه میزدی؟

تدریس هیئت علمی ای یا حق التدریس؟؟؟؟

اگ حق التدریسی بدرد جرز لای دیوار نمیخوره

دو روزشو حالا برو بچتو بذار پیش مامانا ولی بقیه هفته رو بمون زندگی کن حق التدریسی تهش هیچی نیست

2738

من بعد زایمانم سرکار نرفتم.شوهرم میگفت بچه واجبتره .گناه داره.۶ ماه مرخصی بودم بعد ۶ ماه هم دیگه خودم دوس نداشتم برم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

من پیش مادرم میزارم اگه شاغل باشم فقط حیف که دوره در این صورت قید کارو میزنم،چون بنظرم بچه باید توسط مادرش تربیت بشه جای کسی چه مادر و چه مادر شوهر بزاری اصولا میگن بچه هرز تربیت میشه هر کی یه چیزی یادش میده و اونموقع بچتون به میل شما رفتار نمیکنه

چشم خود بستم که دیگر چشم مستش ننگرم/ناگهان دل داد زد دیوانه من میبینمش..............................(عشق زندگیم،پسره خوشگلم)
هرکی بچه دار میشه مسئولیتش با خودشه توروخدا دیگران رو تو رودرواسی مجبور به کاری نکنین پرستار بگیر وا ...

انقدر میگه نوه میخوایم نوه میخوایم باید یکم سختیاشو بچشن ...الکی میگن نوهها مغز گردو یکم برا خودشون گردو بخورن باهم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

مامانم نگه می‌داشت .البته شاغل نبودمو نیستم اما تایم باشگاه و‌...نگه می‌داشت .خونمون دوطبقه اس

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏