2737
2739
عنوان

ظرفشویی بکو

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قیمت الانو دارین؟ 

من اواخر 97 گرفتم 6400 اون موقع دوو و بکو و سامسونگ حدود 5500 بودن الانم قیمت دقیق ندارم وای اگه اون 3 مارک رو قیمت داری اینم تقریبا نزدیک همونه نهایت یه کم بالا پایین

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
2738
الان بالای 15 تومنه 

خیلی ناراحت کنندست واقعا تازه اون زمان که من گرفتم استارت گرون شدن جنسا بود با اینکه هنوز عقد نکرده بودم همه این برقی بزرگارو از هولم گرفتم گذاشتم وسط پذیرایی همونا چند ماه بعد 3- 4 برابر شدن خدا کمکتون کنه 

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
خیلی ناراحت کنندست واقعا تازه اون زمان که من گرفتم استارت گرون شدن جنسا بود با اینکه هنوز عقد نکرده ...

اواخر سال 97 ال جی اصل ظرفشوییش هشت و خورده ای بود اشتباه کردم نگرفتم الان شده 22

چند نفرس من یخچال دوقلو مجیک میخام بگیرم ولی میترسم جدیدا خوب نباشن

فکنم 8 نفره باشه.والا یخچالشو اطلاع ندارم.ولی یخچال خودم هیمالیا دوقلوه.خیلی ازش راضیم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

نمایندگی فروش بکو تهران

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی بکوچی سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی بکوچی به منظور جلب رضایت بیشتر مشتریان خود تلاش کرد تا بتواند با ارائه ی برند بکو نیازهای مشتریان خود را پاسخ گوید و تمرکز خود را از یک برند خاص گذاشته و حق انتخاب بیشتری به مشتریان قدیمی خود دهد. از این رو نمایندگی فروش بکو تهران  با هدف خدمت بیشتر به ایرانیان این محصولات بکو را در فروشگاه اینترنتی خود قرار داد تا نحوه ی خرید را برای آنها آسان تر سازد.

در دنیای اینترنت و وب، رایج‌ترین نوع نمایندگی فروش در دنیای میزبانی وب وجود دارد. این نوع از تجارت بیشتر با نام Reseller شناخته می‌شود. در این نوع از نمایندگی فروش، نماینده با خرید فضا و امکانات میزبانی وب از شرکت اصلی و ایجاد حساب‌های کاربری مختلف بر روی فضای خریداری شده، نسبت به فروش آن‌ها با قیمت بیشتری اقدام می‌کند. نمایندگی فروش در مقابل خدمات پشتیبانی که به فرد خریدار می‌دهد قیمت بیشتری نسبت به شرکت اصلی برای سرویس‌ها دریافت می‌نماید. نماینده فروش به امکانات و تنظیمات اصلی سرورهایی که فضای میزبانی وب را از آن تهیه کرده‌است دسترسی ندارد و فقط توانایی تغییرات جزئی تنظیمات را از طریق کنترل پنلی که شرکت اصلی در اختیار وی قرار داده‌است را دارد. اکثر دیتاسنترها در کنار فروش سرورهای اختصاصی این نوع از فروش را نیز در دستور کار دارند. این نوع از خدمات با خدماتی که شرکت‌هایی دارای سرورهای اختصاصی ارائه می‌دهند، متفاوت است.

https://bekochi.com/