2752
2734
عنوان

ظرفشویی بکو

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 42 پست
من پریشب از اینستا پرسیدم ماشین ظرف شویی ۱۴ نفره مثلا دوو ۱۱ تومن بود.خیلی خوب بود بنظرم.سامسونگ هم ...

اون سامسونگ کی 12900 اصل کره نیست میخوام یه چیزی باشه که حداقل از قطعاتش مطمئن باشم باز اگه بشه سامسونگ با قطعات کره مونتاژ چین هم بگیرم خوبه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مرسیی عزیزدلم فکرکنم مدل 1411باشه اره؟سروصدای زیاد و... نداره؟بخارشو داره؟با گارانتی خریدی؟ببخشید من دارم جهاز میخرم خ درگیر این چیزام سدال زیاد پرسیدم

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2731
مرسیی عزیزدلم فکرکنم مدل 1411باشه اره؟سروصدای زیاد و... نداره؟بخارشو داره؟با گارانتی خریدی؟ببخشید من ...

بخار شو نمیدونم صدا که فقط آب میپاشه صدا میده بی گارانتی خریدم آخه میگن گارانتی دارش مونتاژ ایرانه قطعات عوض میکنن 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
عکسشو برام میفرستی عزیزم 

گالریم بالا نمیاد

بعدم از رو ظاهر انتخاب نکن که

به برندش توجه کن و برنامه هاش و داخلش که و چن نفره بودنش

البته بکو ظاهر زیبایی هم داره 

تو نت نگاه کن

گالریم بالا نمیاد بعدم از رو ظاهر انتخاب نکن که به برندش توجه کن و برنامه هاش و داخلش که و چن نفره ...

آره دیدم میشه مدلشو بگین حالا که راضی هستین اگه خواستم بکو بگیرم مثل ماشین شما بگیرم 

بخار شو نمیدونم صدا که فقط آب میپاشه صدا میده بی گارانتی خریدم آخه میگن گارانتی دارش مونتاژ ایرانه ق ...

آها مرسی عزیزم خ لطف کردی

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2706