2737
2739
عنوان

ظرفشویی بکو

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 42 پست
من پریشب از اینستا پرسیدم ماشین ظرف شویی ۱۴ نفره مثلا دوو ۱۱ تومن بود.خیلی خوب بود بنظرم.سامسونگ هم ...

اون سامسونگ کی 12900 اصل کره نیست میخوام یه چیزی باشه که حداقل از قطعاتش مطمئن باشم باز اگه بشه سامسونگ با قطعات کره مونتاژ چین هم بگیرم خوبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسیی عزیزدلم فکرکنم مدل 1411باشه اره؟سروصدای زیاد و... نداره؟بخارشو داره؟با گارانتی خریدی؟ببخشید من دارم جهاز میخرم خ درگیر این چیزام سدال زیاد پرسیدم

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2731
مرسیی عزیزدلم فکرکنم مدل 1411باشه اره؟سروصدای زیاد و... نداره؟بخارشو داره؟با گارانتی خریدی؟ببخشید من ...

بخار شو نمیدونم صدا که فقط آب میپاشه صدا میده بی گارانتی خریدم آخه میگن گارانتی دارش مونتاژ ایرانه قطعات عوض میکنن 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
عکسشو برام میفرستی عزیزم 

گالریم بالا نمیاد

بعدم از رو ظاهر انتخاب نکن که

به برندش توجه کن و برنامه هاش و داخلش که و چن نفره بودنش

البته بکو ظاهر زیبایی هم داره 

تو نت نگاه کن

2740
گالریم بالا نمیاد بعدم از رو ظاهر انتخاب نکن که به برندش توجه کن و برنامه هاش و داخلش که و چن نفره ...

آره دیدم میشه مدلشو بگین حالا که راضی هستین اگه خواستم بکو بگیرم مثل ماشین شما بگیرم 

بخار شو نمیدونم صدا که فقط آب میپاشه صدا میده بی گارانتی خریدم آخه میگن گارانتی دارش مونتاژ ایرانه ق ...

آها مرسی عزیزم خ لطف کردی

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2706