2737
2734
عنوان

رشته ریاضی تجربی یا انسانی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3368 بازدید | 36 پست

روانشناسی آینده داره ولی خب باید زیاد درس بخونی

اگه قصد استقلال مالی تو سن کم رو داری روانشناسی برات خوب نیست چون حداقل باید 6 سال درس رو بخونی

اگه نه قصد استقلال زودهنگام نداری برو روانشناسی بخون

راحتم قبول میشی

تجربی بله کنکورش بسیار سخت و داوطلبا خیلی زیادن 

شما خودت تجربی رفتی؟سخته؟

من تجربی بودم بی نهایت سخته و قبولیش در دانشگاه هم سخته انسانی خوبه

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

من رشتم ریاضی بود. اون زمان بچه درسخونا میرفتن ریاضی... مثل الان ک بهترینا میرن تجربی

خدمتتون عرض کنم خ اخه بری ریاضی ک بعد چیکاره بشی؟ کار نیس

در نتیجه معلومه یا باید بری با تجربی یا هنرستان

تجربی ب روحیاتت بستگی داره اگ با دکتر شدن و بیمارستان و پرستارو... کنار میای و توان قبول شدن بری بهتره

اگ نه انسانس با باید بری رولنشناسی  یا وکالت 

اگ در خودت نمیبینی اینارو قبول شی. بقیش فایده نداره و برو هنرستان

البته هرسه تا رشته را ک بری گزینه دانشگاه فرهنگیانم داری

ولی مثلا من درمورد حودم انسانی بدردم نمیخورد واقعا چون حفظیم افتضاحه

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
بعدش چه رشته ای تو دانشگاه بخونم؟

عزیزم فرهنگیان دانشگاش جداس رشته هاشم مختلف معلم ابتدایی و عربی و دینی فلسفه و تاریخ جغرافیا معلم هر کدوم ک قبول بشی راسی از دورانی ک دانشجویی بت حقوقم میدن عیدی ام میدن 

2706