2737
2739
عنوان

رشته ریاضی تجربی یا انسانی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3368 بازدید | 36 پست
رشته حقوق و روانشناسیشم خوبه؟

ببین حقوق که بخونی باید آزمون وکالت بدی بعد آزمون وکالت خیلی کم پیش میاد کسی قبول بشه روانشناسی ام تا اونجایی که میگن خوبه ولی دبیری یه چیز دیگه ست

کاربری دست دو نفر 🙌
کدوم بهتره؟اگه شما بودی کدوم رو انتخاب میکردی؟

این سوالو از کسی نپرس خودت باید جواب بدی 

شما میخوای حول اون رشته زندگی کنی پس ب شرایط و علاقه و روحیه شما بستگی داره چون فضای این دو رشته کاملا متفاوته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهل درس خوندنی؟آیندت مهمه برات؟ من تجربی بودم.براش جنگیدم.بدستشم آوردم.

درسخون هستم ولی راستش از تجربی واقعا میترسم چون قبولش سخته و خودمم علاقه ای بهش ندارم.شما چه رشته ای قبول شدی؟سخت بود تجربی؟

درسخون هستم ولی راستش از تجربی واقعا میترسم چون قبولش سخته و خودمم علاقه ای بهش ندارم.شما چه رشته ای ...

من پزشکی قبول شدم.پارسال دقیقا همین روز کنکور داشتم.اگ علاقه ای نداری نرو.

2731
من پزشکی قبول شدم.پارسال دقیقا همین روز کنکور داشتم.اگ علاقه ای نداری نرو.

واو افرین من راستش روانپزشکی رو هم خیلی دوست دارم ولی اول باید پزشکی قبول شم بعد روانپزشکی.شما چجوری درس خوندی روزی چند ساعت خوندی؟

واو افرین من راستش روانپزشکی رو هم خیلی دوست دارم ولی اول باید پزشکی قبول شم بعد روانپزشکی.شما چجوری ...

مرسی.تو تاپیکام هس میتونی بخونی.ببین پزشکی خیلی سخته ها.ینی ده برابر دبیرستان میخونی😂تازه من هنوز اول راهم.ولی باید بشینی ببینی با خودت چند چندی چی برات مهمه.چی رو ترجیح میدی.هیشکی جز خودت نمیتونه تو این مورد برات تصمیم بگیره و اگه بخوای ب حرف کس دیگ انتخاب رشته کنی ب خودت ظلم کردی.من کردم.ی رشته دیگ میخوندم انصراف دادم دوباره خوندم برا کنکور.مشورت کن با بقیه سلک سنگین کن ولی خودت تصمیم بگیر